Новини з Австрії

В Австрії співробітників торгового центру жорстоко побили за зауваження про масці

Після зауваження про неправильно одягнутих масках FFP2 співробітники торгового центру були жорстоко побиті

Під час пішого патрулювання в торговому центрі в районі Лінц-Ланд поліцейські дізналися про бійку. Вона сталася близько 17:00 в Страсну п’ятницю. Поліція виявила двох співробітників центру, 29 та 35 років, вони були знайдені в районі двері аварійного виходу з магазина. У обох були очевидні травми.

За їх словами, четверо нападників втекли в бік вулиці. Перехожий також зміг вказати напрямок втечі на Trauner Kreuzung. Проведена в околицях інтенсивне полювання дала позитивні результати. Поліція затримала трьох 18-річних і одного 19-річного жителя Лінца. В ході розслідування з’ясувалося, що саме з ними в торговому центрі сталася словесна сварка.

Конфлікт почався через неналежне використання маски, заявили в управлінні поліції землі. Потім дія перемістилося на зовнішню територію. Там четверо молодих людей напали на двох співробітників, і зав’язалася бійка. Після нанесення побоїв обвинувачені зникли. Двоє співробітників торгового центру отримали травми різного ступеня тяжкості і їх доставили в лікарню.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України