Новини

Сонячні електростанції «під ключ» від компанії «Sun-Energy»

Сьогодні широкої популярності набувають альтернативні джерела енергії. До таких належать сонячні електростанції. Автономність від державних енергетичних систем та швидка окупність обладнання зробила сонячні панелі бажаним придбанням для багатьох споживачів. Компанія «Sun-Energy» https://sun-energy.com.ua/solar-power/solar-power-plants/ пропонує різноманітні системи, які можна встановлювати у приватних та багатоквартирних будинках.

Переваги сонячних електростанцій для приватних будинків

За кордоном автономні електричні станції давно використовуються у приватних домогосподарствах. В Україні такий вид енергії лише починає набувати популярності серед споживачів. Сонячні панелі дозволяють створити справжній «зелений» дім. Електростанції дозволяють використовувати стільки ж електроприладів, як і традиційні мережі. Люди, які користуються сонячними панелями, окреслили основні переваги такого типу систем:

  • необмежений термін експлуатації (за умови систематичного обслуговування електростанції);
  • робота без шуму;
  • незалежність від державних енергосистем (можна не страждати від відключень світла);
  • внесення вкладу у збереження природи;
  • зростання вартості будинку;
  • можливість отримувати прибуток від продажу надлишку електроенергії.

Сонячні панелі, які встановлюють здебільшого на даху будинку, прикрашають покрівлю та фасад. Щоб встановити автономну електростанцію у приватній садибі, не потрібно отримувати спеціального дозволу від держави.

Де встановлюють сонячні панелі

Сьогодні компанії, які встановлюють сонячні електростанції, мають технічні засоби для монтажу панелей на дахах будинках, гаражах, підсобних спорудах та інших об’єктах. Можливо встановити сонячні панелі на прибудинковій території. Проте важливо, щоб на панелі потрапляла достатня кількість сонячного світла. Елементи електростанції можна встановлювати і на різних ділянках одного об’єкта: на дахах споруд, на землі тощо.

Щоб електростанція була ефективною, слід дотримуватися кількох умов під час монтажу панелей. Покрівля даху повинна мати кут нахилу в межах 10-35 градусів. Важливо, щоб панелі розташовувалися на південній чи південно-східній частині даху (для потрапляння світла). Щоб встановити сонячну електростанцію «під ключ», варто скористатися послугами компанії «Sun-Energy». Спеціалісти підберуть відповідний тип панелей, місце для розташування. Організація бере на себе клопоти з підготовки необхідної документації та вводить станцію в експлуатацію.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України