Авторські статтіТехно

Sony спільно з вченими з США розроблять робота-кулінара

Японська корпорація Sony і колектив вчених і університет Карнегі-Меллон (Піттсбург) оголосили, що найближчим часом приступлять до розробки штучного роботизованого інтелекту, який допоміг би працювати на кухні.

Розробка буде проходити у Вищій школі комп’ютерній комп’ютерних наук в Піттсбурзі, фінансування проекту повністю на себе бере Sony. Як відзначили представники японської компанії, процес приготування їжі включає у собі безліч дрібних і скрупульозних завдань, і створення робота, здатного справлятися з ними, дозволить в майбутньому використовувати подібні механізми в інших сферах, наприклад, у медицині й будівництві.

Роботобудування активно розвивається і в нашій країні. Зокрема, роботи Promobot, які виробляються на території Росії, будуть поставлятися в ряд країн Африки. Перша партія вже вирушила в Гану 12 квітня. Передбачається, що роботи будуть брати участь у рекламних акціях компанії Vodafone, допомагаючи персоналу і розважаючи гостей.

Підростаюче покоління також відчуває інтерес до роботів і їх створення. Так, 21 квітня в Лас-Вегасі пройде конкурс «Робовсіт», де школярі представляти свої розробки в галузі робототехніки. Учні планують продемонструвати роботів, здатних висаджувати рослини і доставляти продукти харчування.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України