Sony спільно з вченими з США розроблять робота-кулінара

Японська корпорація Sony і колектив вчених і університет Карнегі-Меллон (Піттсбург) оголосили, що найближчим часом приступлять до розробки штучного роботизованого інтелекту, який допоміг би працювати на кухні.

Розробка буде проходити у Вищій школі комп’ютерній комп’ютерних наук в Піттсбурзі, фінансування проекту повністю на себе бере Sony. Як відзначили представники японської компанії, процес приготування їжі включає у собі безліч дрібних і скрупульозних завдань, і створення робота, здатного справлятися з ними, дозволить в майбутньому використовувати подібні механізми в інших сферах, наприклад, у медицині й будівництві.

Роботобудування активно розвивається і в нашій країні. Зокрема, роботи Promobot, які виробляються на території Росії, будуть поставлятися в ряд країн Африки. Перша партія вже вирушила в Гану 12 квітня. Передбачається, що роботи будуть брати участь у рекламних акціях компанії Vodafone, допомагаючи персоналу і розважаючи гостей.

Підростаюче покоління також відчуває інтерес до роботів і їх створення. Так, 21 квітня в Лас-Вегасі пройде конкурс «Робовсіт», де школярі представляти свої розробки в галузі робототехніки. Учні планують продемонструвати роботів, здатних висаджувати рослини і доставляти продукти харчування.

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 15 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh