Техно

Сонячні та місячні затемнення у 2022-му: всі дати і де можна спостерігати

З давніх-давен сонячні і місячні затемнення зачаровували і привертали увагу людей. Цього року буде цілих два сонячних і два місячні затемнення.

Розбираємось, чим можуть обернутися для людей ці природні явища.

Календар затемнень 2022

30 квітня 2022-часткове сонячне затемнення. Україна його не побачить, бо відбудеться о 23.28 за Києвом. Те, що можна спостерігати в Південній Америці та Антарктиді, змусить людей інакше подивитись своє ставлення до грошей і допоможе знайти додатковий заробіток.

16 травня 2022 – повне місячне затемнення. О 07:14 за Києвом помилуватися ним зможуть у Південній та Північній Америці, Європі та Африці. Це один із найнебезпечніших днів року, коли, як вважають астрологи, краще роздати борги та уникати скупчення людей.

25 жовтня 2022 – часткове сонячне затемнення (о 13:49 за Києвом) побачать Європа, Азія, Близький Схід та північний схід Африки. Сонячне затемнення змусить людей показати своє справжнє обличчя, розкрити секрети. А ще цього дня можна спокійно віднайти вирішення старої проблеми.

8 листопада 2022 – повне місячне затемнення. О 13:02 за Києвом його можна буде побачити в Австралії, Азії, Тихому океані та Америці. Бережіть кишені цього дня! Щоправда, свої фінанси можна як втратити цього дня, так і поповнити.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України