Сьомий наліт на банкомат в Австрії за останній час

Вночі у вівторок невідомі намагалися підірвати черговий банкомат, тепер у Форхдорфі, Верхня Австрія. Це був вже четвертий випадок такого роду в цьому році у Верхній Австрії.

Незадовго до 3:30 годині у торговому центрі в Форхдорфі, в районі Гмундена прогримів вибух — троє невідомих злочинців отримали доступ до фойє супермаркету і намагалися підірвати банкомат. Проте вони зазнали невдачі, а потім підпалили товари, які перебували тут. Коли пожежна команда прибула на місце, її вже попередили про іншому пожежу в лісовому районі Вайскірхеніе — там горіла машина Q7, на якій злочинці втекли з місця злочину.

Державна кримінальна поліція Верхня Австрія взяла на себе розслідування. Як і раніше немає ніяких слідів злочинців. Поліція просити населення про допомогу. Якщо хто-небудь в Ворхдорфі або Аллхемінге має інформацію стосовно злочинців або транспортного засобу злочинців, будь ласка, зателефонуйте в Управління кримінальної поліції землі (LKA) Oberösterreich за тел. 059 133 40 3333.

Сім банкоматів вже були зламані досі в Австрії — чотири з них вдало, а три — ні. Для порівняння в 2018 року в Австрії було зареєстровано 20 пограбувань банкоматів.

За матеріалами:heute.AT
Фото: Fotokerschi.at

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

three × 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh