Новини з Австрії

В Австрії сом напав і вкусив за руку жінку, яка купалася в озері

Укус на лікті Герди Ферх-Фішер (53) тепер переливається декількома кольорами веселки після неприємної зустрічі з сомом в Вертензеє.

Риба напала на адвоката з Лінца під час купання і вкусила її: «Це було боляче, я його вдарила».

«Я пливла вздовж берега в бік Зеефельса і хвилин через 20 щось вдарило мене з правого боку. Я відчула біль в руці, закричала і рефлекторно відмахнулася », – говорить потерпіла від укусу Герда Ферх-Фішер, у якій є другий будинок в Пйорчах-ам-Вертерзеє, і вона відпочиває там вже кілька десятиліть.

Завдяки запеклому опору жінці вдалося відігнати нападника сома вагою до 20 кілограмів. «Потім я підпливла ближче до берега і вибралася з води на пристані», – сказала жінка і лише на березі помітила, що укус на лікті кровоточив. «Я пішла до лікаря, де мені продезінфікували рану, і в якості запобіжного заходу мені зробили щеплення від правця», – пояснює Ферх-Фішер.

Як відомо, у сома немає довгих зубів, а є сильна щелепа з дрібними, як терка тисячами міні-зубів. Чому він напав – загадка.

У Вертензеє до сих пір не було подібних інцидентів. Незважаючи на хворобливий інцидент, Ферх-Фішер планує знову викупатися в озері в майбутньому. «Але, можливо, не в тому районі, де стався напад. Може бути, у сома там свої нерестовища, і я мимоволі порушила його ареал.

За матеріалами: https: //www.krone.at/
Фото: Harald Dostal, Collage

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.