В Австрії сом напав і вкусив за руку жінку, яка купалася в озері

Укус на лікті Герди Ферх-Фішер (53) тепер переливається декількома кольорами веселки після неприємної зустрічі з сомом в Вертензеє.

Риба напала на адвоката з Лінца під час купання і вкусила її: «Це було боляче, я його вдарила».

«Я пливла вздовж берега в бік Зеефельса і хвилин через 20 щось вдарило мене з правого боку. Я відчула біль в руці, закричала і рефлекторно відмахнулася », – говорить потерпіла від укусу Герда Ферх-Фішер, у якій є другий будинок в Пйорчах-ам-Вертерзеє, і вона відпочиває там вже кілька десятиліть.

Завдяки запеклому опору жінці вдалося відігнати нападника сома вагою до 20 кілограмів. «Потім я підпливла ближче до берега і вибралася з води на пристані», – сказала жінка і лише на березі помітила, що укус на лікті кровоточив. «Я пішла до лікаря, де мені продезінфікували рану, і в якості запобіжного заходу мені зробили щеплення від правця», – пояснює Ферх-Фішер.

Як відомо, у сома немає довгих зубів, а є сильна щелепа з дрібними, як терка тисячами міні-зубів. Чому він напав – загадка.

У Вертензеє до сих пір не було подібних інцидентів. Незважаючи на хворобливий інцидент, Ферх-Фішер планує знову викупатися в озері в майбутньому. «Але, можливо, не в тому районі, де стався напад. Може бути, у сома там свої нерестовища, і я мимоволі порушила його ареал.

За матеріалами: https: //www.krone.at/
Фото: Harald Dostal, Collage

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

3 × two =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh