Папа солідарний з ромами та жертвами бомбардувань в Сирії

Євхаристійне богослуження, яке Папа Франциск відслужив на площі Святого Петра у неділю, 8 квітня 2018 р., завершилося проказуванням молитви «Царице Неба». Але перед тим Святіший Отець звергнувся зі словами привітання до всіх учасників спільної молитви, скеровуючи слова особливої вдячності до місіонерів Милосердя.

Привітавши з празником Христового воскресіння християн Східних Церков, Глава Католицької Церкви привітав присутніх на площі представників ромів та сінті з нагоди Міжнародного дня ромів. «Бажаю миру й братерства членам цих давніх народів та бажаю, аби сьогоднішній день сприяв культурі зустрічі та добрій волі взаємопізнання та взаємопошани. Саме ця дорога веде до справжньої інтеграції», – сказав Папа, попросивши ромів та сінті молиться за нього, а всіх разом – за сирійських біженців.

Після проказування молитви «Царице неба», перед тим, як уділити благословення, Святіший Отець також звернувся із закликом щодо ситуації в Сирії. «Із Сирії надходять жахливі новини про бомбардування з десятками жертв, між якими є чимало жінок і дітей. Новини про багатьох людей, уражених внаслідок дії хімічних речовин, вміщених у бомбах», – сказав він, закликаючи:

«Молімося за всіх загиблих, за поранених і за родини, які страждають. Не існує доброї чи поганої війни, і нічим, – так, нічим! – не можна виправдати застосування таких засобів масового знищення проти невинного населення». Папа також закликав молитися за політичних і військових лідерів, аби вони «обрали інший шлях – шлях переговорів, який єдиний може привести до миру».

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine + 2 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh