Солдатський сухпай. Чому це неможливо їсти. ФОТО

  Знайомтесь: солдатський сухпай. Якщо прочитати на упаковці, що до нього входить, виглядає цілком нормально. Каша з яловичиною, м’ясні консерви, галети, мед тощо.

Насправді ж їсти це неможливо. Принаймні, тривалий час, не ставши інвалідом.

До сніданку входить нормальний паштет, до обіду – нормальна тушонка. На цьому все. Те, що називається кашею (перловою або рисовою) – чи недоварене, чи що – розгризти її неможливо. Галети – як камінь. Я багато поїздила по виправних установах і знаю, що засуджених годують краще. А тут ідеться про солдат – людей, які взагалі нічим не завинили і для яких здоров’я – основне, втративши його, вони не зможуть нормально воювати. Чи є хтось, хто захищає в цьому плані права солдат?

Ні, звичайно, спасибі, що хоч щось дають. Але чому б не завезти на передову звичайну копійчану мівіну? Кип’яток у бійців, дивлюся, є майже завжди. У крайньому разі, мівіну можна гризти сухою. Чому печиво має бути твердим, як цегла?

З оцих маленьких бід, на кшталт отаких сухпаїв, складається велика біда: дуже значна кількість військовослужбовців не хочуть воювати. Може, спробувати їх для початку погодувати нормально?

bilozerska

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

2 коментарі

  1. Константин

    Ну да отличное предложение – всех солдат на мивину и через 2 недели на больничную койку с язвой!!! За такое предложение автора на воду и мивину ну хотя бы на месяц, ради эксперимента!!! А потом посмотрим.

  2. это сколько же нужно мивины сожрать чтобы набрать суточное количество калорий…

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

13 − 11 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh