ЄС|NATO

Солдатський сухпай. Чому це неможливо їсти. ФОТО

  Знайомтесь: солдатський сухпай. Якщо прочитати на упаковці, що до нього входить, виглядає цілком нормально. Каша з яловичиною, м’ясні консерви, галети, мед тощо.

Насправді ж їсти це неможливо. Принаймні, тривалий час, не ставши інвалідом.

До сніданку входить нормальний паштет, до обіду – нормальна тушонка. На цьому все. Те, що називається кашею (перловою або рисовою) – чи недоварене, чи що – розгризти її неможливо. Галети – як камінь. Я багато поїздила по виправних установах і знаю, що засуджених годують краще. А тут ідеться про солдат – людей, які взагалі нічим не завинили і для яких здоров’я – основне, втративши його, вони не зможуть нормально воювати. Чи є хтось, хто захищає в цьому плані права солдат?

Ні, звичайно, спасибі, що хоч щось дають. Але чому б не завезти на передову звичайну копійчану мівіну? Кип’яток у бійців, дивлюся, є майже завжди. У крайньому разі, мівіну можна гризти сухою. Чому печиво має бути твердим, як цегла?

З оцих маленьких бід, на кшталт отаких сухпаїв, складається велика біда: дуже значна кількість військовослужбовців не хочуть воювати. Може, спробувати їх для початку погодувати нормально?

bilozerska

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

2 коментарів

  1. Ну да отличное предложение – всех солдат на мивину и через 2 недели на больничную койку с язвой!!! За такое предложение автора на воду и мивину ну хотя бы на месяц, ради эксперимента!!! А потом посмотрим.

  2. это сколько же нужно мивины сожрать чтобы набрать суточное количество калорий…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.