Авторські статтіНовини

Солдати строкової служби ЗСУ приймають Святу Тайну Хрещення

У неділю, 29 листопада 2015 року, у 184-му навчальному центрі Національної академії сухопутних військ ім. гетьмана Петра Сагайдачного, який діє на території Яворівського полігону, відбулись Святі Тайни Хрещення та Миропомазання, а також спільна Божественна Літургія за участю солдат строкової служби ЗСУ.

У цей день до захисників Батьківщини завітали військові капелани Львівської архиєпархії УГКЦ: о. Андрій Сіданич – капелан Ліцею ім. Героїв Крут, о. Юрій Цюпка душпастир Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла, диякон Мирон Горбовий – капелан Національної академії сухопутних військ та піддиякон Юрій Балух – працівник Центру Військового Капеланства.

На спільній Святій Літургії захисники України чисельно приступили до Святих Тайн Покаяння та Євхаристії.

Після молитви капелани уділили Святі Тайни Хрещення та Миропомазання солдату строкової служби, який прийняв ім’я Валентин, дане йому при народженні. На пам’ятку душпастирі подарували новоохрещеному хрестик, вервицю та молитовник “Прийдіте поклонімся”. Отець Юрій побажав новопросвіщенному Валентину в кожну хвилину свого життя слідувати за Христом та опиратися завжди на Бога. Бути вірним воїном Христа, стояти на стороні добра, боронити правду, допомагати своїм ближнім словом, порадою, робити багато добрих діл та завжди подавати оточуючим приклад хорошого християнського життя. По завершенні уділення Таїнства Хрещення кожен із солдат і капеланів радо вітав Валентина у рядах „воїнів Христа”

Також військові душпастирі вже традиційно провели із солдатами духовні бесіди у ротах. Наші оборонці мали нагоду поспілкуватись із капеланами, почути відповіді на питання, які їх цікавили, адже зустрічі відбулись у форматі діалогу. Окрім того, цієї неділі священники відвідали інші військові поселення на Яворівському полігоні, де також провели для солдатів строкової служби та мобілізованих військових духовні бесіди, по завершенні яких кожен бажаючий мав змогу посповідатись та прийняти Святе Причастя.

Джерело: kapelanstvo.info

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України