Новини з Австрії

Сьогодні в Австрії страйкуватимуть працівники дитсадків: вимагають виділення більше коштів та персоналу

Працівники дитсадка демонстрували за більше грошей і персоналу

Працівники державних дитячих садків у понеділок вийдуть на вулиці кількох австрійських федеральних земель. Під гаслом «Тепер іде ажиотаж 2.0», проголошеним профспілкою Younion, мають проводитися демонстрації, серед іншого, щоб отримати більше персоналу та грошей. Але через законодавчий обов’язок садочки продовжують працювати, принаймні в аварійному режимі.

На садочки в Австрії має бути більше грошей

Серед іншого, слід нагадати про вимогу федерального рамкового закону. В даний час дитячі садки є компетенцією федеральних земель, тому мінімальні стандарти якості в кожній землі різні. Відповідно, потрібно менше дітей у групі, краще співвідношення догляду, позбавлення від «паперової роботи», більше місць для навчання та визнання Covid-19 професійним захворюванням.

Демонстрації відбуваються вранці перед міністерством освіти у Відні, в інших федеральних землях акції на порядку денному лише вдень або рано ввечері.

У Відні 29 березня відбудуться демонстрації працівників приватних дитячих садків, центрів позашкільного догляду та шкільної рекреаційної педагогіки – цього дня заклади залишаться закритими.

Джерело – https://www.sn.at

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.