Новини з Австрії

Сьогодні у Відні відбудеться велика демонстрація проти урядових антикоронавірусних заходів

20 листопада 2021 року FPÖ запланувала масштабну демонстрацію проти коронавірусних заходів у Відні. Офіційно очікується до 10 тисяч учасників. Однак після новин про новий локдаун та обов’язкову вакцинацію їх, ймовірно, буде значно більше.

Центр Відня буде паралізований на кілька годин з полудня

На заході чергуватимуть понад 1 300 поліцейських із Відня та інших федеральних земель. Поліція також використовуватиме співробітників зв’язків зі ЗМІ, щоб опікуватися журналістами, які висвітлюватимуть подію на місці. У МВС також вважають, що в акції візьмуть участь і праві екстремісти (як у демонстраціях із січня до березня 2021 року).

Невдачею для FPÖ є той факт, що лідер партії Герберт Кікль не зможе очолити марш, бо заразився коронавірусом і перебуває на карантині. А ось колишній бос FPÖ Хайнц-Крістіан Штрахе, який мобілізує своїх прихильників для маршу протесту, найімовірніше, буде там. Мартін Руттер також закликав усіх до участі у демонстрації через Telegram.

Нещеплені люди до участі у демонстрації також допущені

Однак учасники повинні дотримуватися строгих правил, які набули чинності з поточним жорсткістю правил Corony: для зборів за участю понад 50 осіб тепер є обов’язковою маска FFP2. Поліція заздалегідь попередила, що це жорстко контролюватиме і каратиме за порушення. Також будуть спеціальні перевірки автобусів, на яких прибудуть учасники – у них має застосовуватись правило 2G (які одужали або вакциновані). За всіма іншими адміністративними правопорушеннями “постійно стежитимуть спеціальні підрозділи поліції”, – заявили у МВС.

Точний маршрут великої демонстрації у Відні невідомий, Вона повинна пройти, як було сказано організаторами в соцмережах – “у центрі Відня – в районі Heldenplatz, Ring, MQ і Oper”. Схоже, що організатори намагаються ввести в оману владу та поліцію щодо того, де буде зосереджена основна маса протестувальників.

Також можливі демонстрації у столицях інших земель та містах країни.

За матеріалами: https://www.vienna.at/
Фото: ©APA (Sujet)

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України