Авторські статті

Сьогодні слуги Зеленського знову збираються знищувати українську мову. На цей раз у вищій освіті

В кінці 2019 року Верховна Рада прийняла Закон «Про вищу освіту». Тоді завдяки тиску громадськості та науково-освітнього середовища вдалося уникнути норми «про освіту іноземців іноземними мовами», а насправді російською.

Про це повідомляє Андрій Смолій.

Тепер «Слуги народу» не полишають сподівань знищити українську мову у вищій освіті знову.

До ВР поданий законопроект, який ймовірно буде розглядатися вже 3 вересня. Це з/п #3717 авторства депутатів від СН, який покликаний вилучити норму, що іноземні студенти можуть навчатися УКРАЇНСЬКОЮ або англійською (чи мовами ЄС). Натомість реваншисти пропонують ввести норму про «навчання іноземних студентів ІНОЗЕМНИМИ мовами», тобто РОСІЙСЬКОЮ, а отже наша держава буде далі продукувати у своїх ВНЗ російську мову замість української або англійської для іноземців.

Таким чином Україну далі в усьому світі будуть сприймати як «другу Росію», а іноземним громадян не треба буде вчити єдину державну мову.

Питання на кого працюють ці «слуги»?

Нагадаю, що саме Путін у своїй доктрині вважає, що російська мова є елементом поширення впливу РФ у світі, на що з бюджету держави-агресора виділяться мільярди рублів. Саме на знищення інших, зокрема і української.

Якщо законопроект ухвалять – матимемо подальшу русифікацію, адже для «команди Зеленського» мова вже півтора року стоїть кісткою в горлі. Їм треба ліквідувати все. Закон про мову, закон про освіту, квоти на ТБ та радіо. Адже «какая разніца».

Максимальне поширення!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України