Авторські статті

Сьогодні Майдан дає абсолютно нові форми самоорганізації населення

Саме з подачі Майдану, а не влади, з’являються абсолютно нові та максимально ефективні форми самоорганізації населення, яке вже давно втомилося від існуючого стану справ в країні. Про це сказав голова комітету з питань боротьби з організованою злочинністю та корупцією, народний депутат фракції «УДАР» Віктор Чумак під час ефіру на телеканалі UBR.

«Сьогодні відбулося засідання нашого комітету, де розглядалися не законопроекти, а персональні справи громадян, які протягом багатьох років не можуть добитися справедливості від органів прокуратури та МВС. І розмова з представниками правоохоронців, що в черговий раз намагалися відповідати на свою бездіяльність відмовками, була вкрай жорстка. Це говорить про те, що система, яку за останні чотири роки створила сьогоднішня влада, будується на круговій поруці, приховуванні беззаконня та невідповідальності посадових осіб, що і робить її тотально неефективною», – наголосив народний депутат.

На його думку, за останні роки Верховна Рада України прийняла безліч законів, які не відповідають принципам верховенства права. В результаті – влада побудувала державу, в основі якої лежать принципи не найкращих держав 20-30 рр. минулого сторіччя.

«Саме тому Майдан бере управління «в свої руки». Медицина на Майдані – це медицина майбутнього, і вона працює  чудово. Відкритий університет Майдану – це ідеальна форма донесення до громадян передових інноваційних думок. Самооборона Майдану – це прообраз муніципальної міліції, основне завдання якої – захист життя громадян на території, де вони знаходяться», – зазначив Чумак.

За словами «ударівця», сьогодні вже є дієвий план виходу країни з критичної ситуації.

«Першим нашим кроком стане врегулювання системи балансу влади шляхом повернення до Конституції 2004 року. Другий крок – робота над новою Конституцією. Третій – створення тимчасових умов для співіснування між різними гілками влади. Четвертий – покарання винних у надмірному застосуванні жорстокості та скоєнні злочину проти особи. П’ятий – створення технократичного уряду, який виведе країну ще й з глибокої економічної кризи. І зробити це – цілком реально», – підкреслив він.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Один коментар

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.