Авторські статті

Сьогодні до Києва привезли важко поранених бійців. Потрібна допомога

Сьогодні бортом з Харкова знову привезли декілько поранених бійців, двох дуже тяжких одразу відвезли в реанімацію

Ці воїни були поранені до оголошення спинення вогню. Хто не знаю, що до перемир’я було багато поранених та вбитих українських воїнів.

Про це повідомляє волонтер Наталія Юсупова.

Рівно тиждень назад був теж борт з пораненими, бійці лежать по різним відділенням, є з ампутацією, з кульовими та осколочними пораненнями. В реанімації є дуже дуже в важкому стані, є в травмі хлопчина з поданнями по всьому тілу починає с голови. Повірте, на це дуже важко дивитися.

За тиждень в нас багато витрат, зараз я публікую всі звіти. Треба на фронт, онкохворим, пораненим, багато питань. Отже 10 тис грн відіслала на ліки Віктору онкохворому раком крові, 8300 грн на аналізи онкохворому в приватній лікарні, 6200 грн бійцю на лікування спини, 12500 та 1000 грн оплатила 9 камер- датчиків на фронт, 1500 грн на маскувальну сітку, 5000 тис купила холодильник медикам на фронт для зберігання ліків, продукти більш 6 тис( соки, йогурти, ковбаса, сир, кофе, інше), сьогодні ще в реанімацію оплатила необхідне 5265 грн. Отож Ви бачите дуже багато вирішено питань.

Я дякую всім за підтримку. Ще мені потрібно оплатити хімію , ще не знаю скільки, купити на передову камери, тактичні очки, та тактичні рюкзаки. Ну і ми фактично кожен день провідаємо поранених.

Картки для допомоги 5358 3853 2000 2464 та 5375 4141 0204 7676, Монобанк

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.