Духовне

Сьогодні вперше провідником молитовного читання Святого Письма онлайн буде о. Роман Островський

Сьогодні, 31 серпня 2020 року, вперше провідником молитовного читання Святого Письма в рамках проєкту «Живого ТБ» «Lectio divina онлайн» буде о. Роман Островський, доктор біблійного богослов’я, префект з навчальної частини Київської духовної семінарії. Ефір розпочнеться о 19:30.

Сьогодні вперше провідником молитовного читання Святого Письма онлайн буде о. Роман Островський

Відбувається «Lectio divina онлайн» так: священник у студії «Живого телебачення» провадить молитовне читання Слова Божого, а всі охочі беруть у ньому участь через платформу ZOOM. Читання Святого Письма також транслюється у прямому ефірі на каналі «Живого ТБ» в мережі YouTube або сторінці «Живого ТБ» у Facebook.

Користувачі ZOOM, які приєднаються до молитви через цю платформу, мають змогу промовити власні слова молитви та взяти безпосередню участь у роздумах над текстами Святого Письма. Приєднуйтеся до молитви Словом Божим!

«Здебільшого ми трактуємо Святе Письмо як книгу, через яку здобуваємо знання, але не як таку, що стає моїм життям. Тому Lectio divina, зокрема цей онлайн-відеопроєкт, може показати нам, що текст, який хоча і створений багато років тому, є живим, тому що Бог продовжує промовляти до нас сьогодні через історії людей та слова, записані в Біблії. Метою цього проєкту є допомогти людині перейти від знання про Слово Боже до конкретного досвіду, до життя Словом», – пояснює о. Віталій Храбатин, один зі священників, які провадять молитовне читання Святого Письма.

«Lectio divina онлайн» у прямому ефірі «Живого ТБ» відбувається щопонеділка ввечері. Цей проєкт розпочався 15 червня 2020 року із читання книги Одкровення.

Як взяти участь у молитовному читанні Святого Письма?

Усіх охочих брати участь у програмах «Lectio Divina онлайн» через ZOOM просимо надіслати повідомлення на електронну пошту «Живого телебачення» (tv.ugcc@gmail.com) із темою «Lectio divina онлайн» та повідомленням про бажання взяти участь у молитовному читанні Святого Письма. У відповідь ви отримаєте всю необхідну інформацію для приєднання.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.