Авторські статтіДуховне

Сьогодні скоєно два терористичних напади на християн у Пакистані

На північному заходу Пакистану сьогодні вранці 2 вересня сталося два напади бойовиків на християн, повідомляє «Catholic Herald».

Напади сталися в християнському районі поряд Пешавару та в місті Мардан. У першому випадку загинув один християнин, а в другому – 10 людей загинуло і 41 людина поранена.

Християнський район коло Пешавару атакувало четверо бойовиків, які були потім вбиті поліцією. Один християни загинув. Троє співробітників служби безпеки і два цивільні охоронці були поранені. За словами представника поліції, чотири бойовики рано вранці увірвалися до церкви, де на той момент нікого не було. Після чого вони вбили одного християнина по сусідству. Невдовзі зав’язалася перестрілка між нападниками та пакистанської служби безпеки. Відповідальність на себе взяло терористичне угруповання Ахсатуллах Ахіфт, яке відкололося від талібів.

Інший напад стався в окружному суді Мардану, де нападник кинув ручну гранату в приміщення суду. В результаті нападу 10 людей загинули, а 41 людина поранена. Нападник у результаті вибуху загинув. Більшість загинулих і поранених – християни. Відповідальність за цей кривавий напад ніхто, покищо, не взяв на себе. Поліція вважає, що цей теракт був спрямований проти християн.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України