Життя

Сьогодні 20 вересня Ангельський Молодий Місяць. Що робити, щоб залучити в своє життя удачу в цей день!

Беріться за будь-які складні справи в цей день-ви впораєтеся і винагороду вас приємно здивує.

Енергія цього молодика дуже потужна…І тільки від вас самих залежить, чи зможете ви її використовувати для залучення удачі і процвітання в своє життя. Або вона піде на руйнування.

Намагайтеся уникати негативу в сторону інших людей, а також самих себе. Він може повернутися сторицею. Будь-які негативні емоції використовуйте для хороших дій.

Беріться за будь-які складні справи в цей день-ви впораєтеся і винагороду вас приємно здивує. Також багато суперечки, навіть давні повинні вирішитися у цей день, якщо ви знайдете в собі сили внутрішньо побажати кривдникам всього самого хорошого.

Тім, хто самотній посміхнеться шанс зустріти своє щастя. А сімейним парам варто задуматися про плани на майбутнє. В цей день, як ніколи думки матеріальні-тому плануйте і мрійте про позитив!

Ось що варто зробити для залучення удачі в своє життя у цей день:

Всі хто хоче, щоб їм завжди щастило, або ж бажає позитивних змін,допоможе чарівний ритуал на місяць. В цей день візьміть старі тапочки, старе білизну і одяг, яку не носіть і віднесіть на смітник зі словами: «Старе відходить, нове приходити». Ви самі здивуєтеся, як швидко у вашому житті почнуть з’ являтися нові речі, нові добрі люди і нові можливості.

Відео дивимося поради від астролога для кожного знака Зодіаку:

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України