Авторські статтіНовини з Австрії

Собор Святого Егідія в Граці закриється на реконструкцію

Знаменитий Собор Святого Егідія, розташований в Граці закриє свої двері для парафіян та туристів. Причиною тому є необхідність проведення ремонту та реставрації

Побудований у п’ятнадцятому столітті Собор помітно «зносився» і вимагає проведення ремонтних робіт. Закрити Собор планується в явились в місті у майбутнього року на сім місяців, незважаючи на те, що самі роботи триватимуть до 2021 року.

Ремонту і реставрації піддадуться не тільки приміщення Собору, але й орган, який використовується щоденно без перерви вісь вже сорок років. Його сурми будуть почищені, а сама система капітально відремонтована запрошеними фахівцями.

Загальна кошторисна вартість ремонту становить 5,1 мільйона євро, частина з яких у розмірі 168 тисяч даст місто, 1 мільйон федеральна земля Штирія, інші будуть надані з федерального бюджету Австрії.

Зазначимо, Собор Святого Егідія в Граці був закладений 1438 році за велінням імператора Фрідріха II, в тій же рік, коли почалося будівництво фортеці Граца. Останній ремонт внутрішніх приміщень Собору проводився в 60-х роках минулого століття.

Олег Іванов
За матеріалами steiermark.orf.at
Фото: wikipedia.org

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh