Політика

Соболєв: “На погоджувальній раді Парламенту Ірина Луценко від імені Блоку Петра Порошенка закликає…”

Соболєв: "На погоджувальній раді Парламенту Ірина Луценко від імені Блоку Петра Порошенка закликає..."

На погоджувальній раді Парламенту Ірина Луценко від імені Блоку Петра Порошенка закликає вже завтра призначити аудитора Антикорупційного бюро.

І звинувачує мене, що я проти демократичних виборах аудитора, тому що наполягаю голосувати лише за одну кандидатуру.

Як Ви знаєте, у грудні наш парламентський комітет з протидії корупції справді одноголосно рекомендував Парламенту призначити аудитором Антикорупційного бюро Роберта Сторча, заступника Генерального інспектора Мінюсту Сполучених Штатів.

Але, нагадаю пані Ірині і її спільникам з оточення Петра Порошенка: ця рекомендація була сформована нами за результатом відкритого конкурсу, після оголошення якого ми ще звернулись до представників найбільш розвинутих держав світу з проханням порадити Україні професіоналів, які можуть провести аудит НАБУ.

Після вивчення та обговорення усіх кандидатур ми підтримали кандидатуру пана Сторча, тому що він робить аудит ФБР та Інтерполу. І насправді це наша велика вдача, що він погодився бути аудитором маленького Антикорупційного бюро України.

Натомість Блок Петра Порошенка разом з Народним Фронтом витягнули, як карту з рукава, кандидатуру Найджела Брауна, чия компанія роками обслуговувала російських олігархів в Лондоні. І пропихують її з порушенням усіх процедур.

Сьогодні вранці активісти зібралися під Парламентом в костюмах мультяшних героїв та лижників, іронічно запитуючи в клептократичної більшості та спікера Андрія Парубія, чи не можна розглянути їхні кандидатури.

Моя пропозиція: Парламенту варто повертатися до цивілізованої роботи з дотриманням процедур і духу справжньої демократії.

Я попрошу членів свого комітету новим голосуванням підтвердити рекомендацію призначити аудитором НАБУ Роберта Сторча.

Антикорупційне бюро і Антикорупційна прокуратура – едині створені нами після Євромайдану інституції, які цивілізовано здатні поставити топ-корупціонерів перед законом.

Їхню незалежність треба захисти

Соболєв: "На погоджувальній раді Парламенту Ірина Луценко від імені Блоку Петра Порошенка закликає..."

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.