Соболєв: “На погоджувальній раді Парламенту Ірина Луценко від імені Блоку Петра Порошенка закликає…”

На погоджувальній раді Парламенту Ірина Луценко від імені Блоку Петра Порошенка закликає вже завтра призначити аудитора Антикорупційного бюро.

І звинувачує мене, що я проти демократичних виборах аудитора, тому що наполягаю голосувати лише за одну кандидатуру.

Як Ви знаєте, у грудні наш парламентський комітет з протидії корупції справді одноголосно рекомендував Парламенту призначити аудитором Антикорупційного бюро Роберта Сторча, заступника Генерального інспектора Мінюсту Сполучених Штатів.

Але, нагадаю пані Ірині і її спільникам з оточення Петра Порошенка: ця рекомендація була сформована нами за результатом відкритого конкурсу, після оголошення якого ми ще звернулись до представників найбільш розвинутих держав світу з проханням порадити Україні професіоналів, які можуть провести аудит НАБУ.

Після вивчення та обговорення усіх кандидатур ми підтримали кандидатуру пана Сторча, тому що він робить аудит ФБР та Інтерполу. І насправді це наша велика вдача, що він погодився бути аудитором маленького Антикорупційного бюро України.

Натомість Блок Петра Порошенка разом з Народним Фронтом витягнули, як карту з рукава, кандидатуру Найджела Брауна, чия компанія роками обслуговувала російських олігархів в Лондоні. І пропихують її з порушенням усіх процедур.

Сьогодні вранці активісти зібралися під Парламентом в костюмах мультяшних героїв та лижників, іронічно запитуючи в клептократичної більшості та спікера Андрія Парубія, чи не можна розглянути їхні кандидатури.

Моя пропозиція: Парламенту варто повертатися до цивілізованої роботи з дотриманням процедур і духу справжньої демократії.

Я попрошу членів свого комітету новим голосуванням підтвердити рекомендацію призначити аудитором НАБУ Роберта Сторча.

Антикорупційне бюро і Антикорупційна прокуратура – едині створені нами після Євромайдану інституції, які цивілізовано здатні поставити топ-корупціонерів перед законом.

Їхню незалежність треба захисти

Соболєв: "На погоджувальній раді Парламенту Ірина Луценко від імені Блоку Петра Порошенка закликає..."

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

eighteen − 14 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh