Авторські статтіТехно

Snapdragon 855: Основні характеристики за декілька годин до презентації

Залишилося кілька годин до офіційної презентації Qualcomm, але інформація про Snapdragon 855 вже просочилася.

За це треба подякувати колегам з TechCrunch, які, втім, плуталися з датами.

Новий чіп, який буде супроводжувати кращі смартфони протягом 2019 року, просочився за кілька годин до його презентації. Його назва Snapdragon 855, хоча всередині компанії він відомий під ініціалами SDM8150. Компанія поки не готова змінити номенклатуру своєї SoC.

В оригінальній статті, яка, очевидно, була видалена своєчасно, основна увага приділяється новим 5G-гігабітним можливостям чіпа. Snapdragon 855, який, по суті, стане першим SoC на ринку, що підтримує цю функцію. Відкриваються перспективи для нового покоління підключень, які можна буде побачити офіційно протягом наступного року.

Вперше в чіпі Qualcomm буде присутній NPU, призначений для завдань машинного навчання та пов’язаних з AI. Цей NPU повинен потроїти продуктивність пристроїв, оснащених Snapdragon 855, під час вирішення конкретних завдань у порівнянні з попереднім поколінням. Очевидно, що смартфони виграють від цього, і найближчим часом, ймовірно, можна буде побачити очевидні поліпшення в новому поколінні флагманів.

Як ніби цього було недостатньо, чіп буде підтримувати новий режим, призначений для ігор під назвою Snapdragon Elite Gaming, але поки що про це немає точної інформації. Qualcomm також націлений на ті, щоб зчитувачі відбитків пальців інтегрувалися в дисплей в реальності: компанія представити новий сенсор під назвою Sonic 3D Sensor, який обіцяє працювати навіть з брудним або захищеним плівкою дисплеєм. Ймовірно, це можна буде побачити вперше на Galaxy S10.

Qualcomm Snapdragon 855: технічні характеристики

Виробничий процес

7нм

ЦПУ

8-ядерний: 4x 1,78 ГГц + 3x 2,42 ГГц + 1x 2,84 ГГц + 3x 2,42 ГГц + 1x 2,84 ГГц

GPU

Adreno 640

Модем

Snapdragon X24 LTE + Snapdragon X50 5G

Можливо, не варто приймати цю інформацію за остаточну, через кілька годин можна буде дізнатися більше.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України