Авторські статті

Снайпер мало не поранив відомого українського письменника

Відомий український письменник, лауреат літературної премії Віталій Запека, з перших днів вторгнення пішов до ЗСУ, отримав поранення від російського снайпера.

Про це він сам написав у середу, 3 квітня, на своїй сторінці у Facebook.

Коротке повідомлення бійця супроводжується фотографією, на якій видно його розірвану куртку з плямами крові.

У коментарях численні шанувальники письменника бажають йому якнайшвидшого одужання.

“Запека, ти ще не написав найголовніший роман у своєму житті про 2030 рік. Тому бережи себе, відновлюйся та пиши!” – пишуть у коментарях.

До війни Віталій Запека був відомим фотографом, що входив до топ-100 фотографів за версією сайту photographers.ua. З початку російсько-української війни у 2015-2018 роках він воював у добровольчому батальйоні “Полтава” з позивним “Спілберг”.

Війна розкрила його письменницький хист. Навесні 2019 року побачив світ антивоєнний роман Віталія Запеки “Цуцик”, де всі жахи війни постають очима маленького собаки. Також його перу належать військово-сатиричний роман “Герої, херої і не дуже” (2020), інтелектуальний роман антиутопія “Абсурд” (2021), дитяча книга “Полінка в країні Дурнів” (2023).

З романом “Цуцик” Запека потрапив до довгого списку премії ім. Тараса Шевченка у 2021 році. Лауреат Міжнародної літературної премії “Воїн світу”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України