Авторські статті

Смолій: В Україні досі протестовано близько 4 тисячі людей за офіційними даними – це один з найнижчих показників у світі

В Івано-Франківську померла вже друга породілля, а влада досі не влаштовує масове тестування лікарів та всіх хто є в межах ризику.

В Україні досі протестовано близько 4 тисячі людей за офіційними даними. Це один з НАЙНИЖЧИХ показників у світі. Для прикладу в Південній Кореї вже зроблено понад 300 тисяч тестів, а в Німеччині 167 тисяч.

Влада самоусунулась від вирішення проблем. Через свої недолугі ролики вони розповідають про сотні тисяч тестів, проте де вони??? Чому масово хворіють лікарі, чому пацієнти в лікарнях не захищені? Чому не проводиться тестування всіх хто міг контактувати з хворими, а це десятки і сотні людей.

Лікарі по всій країні сигналізують про проблеми, працівники швидких допомог говорять про відсутність доплат, люди з-за кордону масово тікають з обсервації. Це і є організована робота влади? Хто буде відповідати за чергові «розповіді» про та що скрізь є тести і ми всіх будемо тестувати?

Окрема проблема – лікарі, яких влада мала б захистити. Потрібно провести тотальне тестування всіх медичних працівників з повторним тестування лікарів-інфекціоністів раз на тиждень. Якщо ми не захистимо лікарів сьогодні, не буде кому нас лікувати завтра.

Без реальних кроків – країну чекає катастрофа..

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України