Смолій: В Україні досі протестовано близько 4 тисячі людей за офіційними даними – це один з найнижчих показників у світі

В Івано-Франківську померла вже друга породілля, а влада досі не влаштовує масове тестування лікарів та всіх хто є в межах ризику.

В Україні досі протестовано близько 4 тисячі людей за офіційними даними. Це один з НАЙНИЖЧИХ показників у світі. Для прикладу в Південній Кореї вже зроблено понад 300 тисяч тестів, а в Німеччині 167 тисяч.

Влада самоусунулась від вирішення проблем. Через свої недолугі ролики вони розповідають про сотні тисяч тестів, проте де вони??? Чому масово хворіють лікарі, чому пацієнти в лікарнях не захищені? Чому не проводиться тестування всіх хто міг контактувати з хворими, а це десятки і сотні людей.

Лікарі по всій країні сигналізують про проблеми, працівники швидких допомог говорять про відсутність доплат, люди з-за кордону масово тікають з обсервації. Це і є організована робота влади? Хто буде відповідати за чергові «розповіді» про та що скрізь є тести і ми всіх будемо тестувати?

Окрема проблема – лікарі, яких влада мала б захистити. Потрібно провести тотальне тестування всіх медичних працівників з повторним тестування лікарів-інфекціоністів раз на тиждень. Якщо ми не захистимо лікарів сьогодні, не буде кому нас лікувати завтра.

Без реальних кроків – країну чекає катастрофа..

 

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

fifteen + seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh