Авторські статті

Смолій: Україна інфікована “русскім міром”

Ганебна ситуація з двовама дівчатами, волонтеркою та госпітальєркою, які боряться за нашу країну на Сході, лише одиничний епізод з сотень і тисяч ситуацій, які виникають щодня у воюючій країні.

Мільйони людей від сходу до заходу інфіковані «русскім міром». Вони споживають московський пропагандистський продукт: серіали, фільми, ігри, ютюб та інстаграм блогерів, відео тощо. Про це повідомив Андрій Смолій.

З сферою послуг ситуація ще гірша. Часто надавачі таких послуг агресивно нав‘язують свій «русскій мір» навіть за наші з вами гроші. В ресторонах, кафе, транспорті, клубах, супермаркетах тощо. Ніколи не забуду той випадок, коли в державному ЦНАПі Києва у працівників на всю грало «русскоє радіо» і мені, за мої ж кошти доводилось слухати московські пісні. І такі випадки в моєму житті далеко не одиничні, коли доводилося відверто вимагати вимкнути московський непотріб, ба більше – вступати в конфлікт з персоналом та адміністрацією того чи іншого закладу за право не слухати представників держави-окупанта.

Ще один приклад це ресторан «Дон Кіхот» у Волочиську Хмельницької області, де на моє зауваження про московську попсу отримав у відповідь хамство та слова «я на вас не буду звертати уваги».

Ще більше кричущим є ситуація, які трапилась в неділю в ТРЦ Атмосфера, де адміністратор відмовилася навіть приймати скаргу про порушення Мовного Закону. Це той ТРЦ де всупереч мовному законодавству досі вся реклама російською.

Країна дійсно інфікована. Адже всім роками, і вже десятиліттями нав‘язують квартали, свати, папіки та інший низькопробний «продукт» де возвеличується культурна близькість з агресором, де Кремль це зовсім не ворог, а друг, де російське=українське.

Цим людям, що відверто порушують права громадян України не потрібна тут держава. Їм потрібна «малоросія». Територія без мови, культури, ідентичності, без армії, без цінностей, зате з «дешевим газом».

Не втомлююсь повторювати вже багато років: нам потрібна повна заборона російського медіа продукту на території України. Повна заборона такого продукту на радіо, телебаченні, в публічному просторі. З штрафами та санкціями для тих суб‘єктів, що це демонструють.
Лише це захистить країну від повного «русского міра», а зрештою і краху державності. Адже цей медіа продукт вже зробив свою справу на обох останніх виборах, і робитиме до тих пір поки України не стане як держави.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України