Авторські статті

Смолій : Полякова і Саакашвілі – проекти Зеленського-Коломойського по створенні хаосу в Україні

Українська політика продовжує нагадувати апокаліпсис. Ми думали що вибори віртуальної партії та кандидата будуть дном політикуму та суспільства. Проте, це зовсім не так. Дно лише попереду.

Про це написав на своїй сторінці у мережі фейсбук блогер Андрій Смолій.

На обріїї з’являються Полякова, Винник, Саакашвілі. І все це напередодні парламентських виборів. Однознакчно мова йде про чергову “багатоходівку”. Посіяти хаос, безладдя та перетворити вже парламентські вибори на фарс та цирк. Для цього запускаються одіозні політики, шоумени та чергові співаки. Наочним прикладом є оголошення російсьмовною співачкою Поляковою про похід на вибори.

Фактично, такі особи легітимізують цирк під назвою “Слуга народу” та дають можливість відволікати увагу від набивання до списку майже не існуючої партії людей близьких до олігархічних структур. Жодного реального та якісного оновлення парламенту НЕ БУДЕ. Маємо забути про це.

Новий парламент, з легкої руки виборців, стане симбіозом регіоналів, кварталівців, ліги сміху, співаків та шоуменів. Для цього вибори потрібно провести влітку. Адже до осені навіть найбільш зазомбовані виборці можуть прозріти та зрозуміти свою помилку.

Наразі вже пізно.

Нами вдало маніпулюють і в олігархічних кабінетах, і в Кремлі. Давайте порахуємо склад майбутнього парламенту:
– Слуга народу – 35-40%.
– Опоблок – 15% (побачите, не менше).
– Батьківщина – 7-8%
До цього списку обов’язково підтягнеться низка мажоритарників та “нових партій” а-ля Партії жінок України (Полякової).

І лише після всіх цих виборчих перипетій, десь восени-взимку виборці зрозуміють, що стали знаряддям у найбільшій афері останніх десятиліть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

eighteen − seventeen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.