Авторські статті

Смолій: Коронавірус в Раді. Ситуація гірша ніж ми очікували

За даними джерела на минулому тижні відбувалася неофіційна нарада щодо позачергового засідання. На ній були присутні Разумков, Радуцький, Арахамія, Железняк, Тимошенко і…Шахов! На той час він вже був інфікований коронавірусом COVID-19.

Про це повідомив на своїй сторінці у фейсбук Андрій Смолій

Згідно з другим інсайдом, сьогодні на коронавірус перевіряють осіб, які на минулому тижні контактували з Шаховим, серед них є і спікер Ради Дмитро Разумков. Моє джерело повідомляє також, що двоє людей, з тих що були присутні на вищезгаданому неофіційному засіданні можуть бути інфікованими. Їх перевіряють тестами на вірус.

Відбуваються жахливі речі. Частина депутатів може бути інфіковано, а це вже пряма загроза в країні, коли просто в центрі столиці, в урядовому кварталі може відбутись спалах небезпечної інфекції.

Цього можна було уникнути, проте Зеленському дуже потрібно було скликати позачергове засідання та вирішити свої особисті питання – призначити 200% свого генпрокурора та міністра економіки. За три тижні часу на позачергову «коронавірусну» сесію не знайшлося, проте такі наміри з‘явились лише тоді, коли Зеленському це захотілося.

В країні сьогодні колапс. Невчасні та непрофесійні дії щодо боротьби з коронавірусом, а також абсолютна байдужість та безвідповідальність щодо загрози інфікування у Верховні Раді – призводять до надзвичайно негативних наслідків, які потім будемо розгрібати ми з вами…

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України