Авторські статті

Смолій: Часи сталінських репресій повертаються – “стукачі-викривачі” корупціонерів не нестимуть юридичної відповідальності

Щойно Верховна Рада ухвалила в другому читанні Закон «про викривачів корупції»

Законопроект передбачає що будь-хто зможе «стукати» до НАБУ чи НАЗК щобо нібито «корупційних дій чи прибутку».

Фактично, Верховна Рада на чолі зі «слугами» відкрила ящик пандори. Адже саме за цим законом можна буде знищувати всіх політичних опонентів. Під ніж репресій можуть піти як опозиціонери, так і всі неугодні владі людей. Також законопроект відкриває хаос та зловживання в сфері бізнесу, адже будь яка людина яка комусь не сподобається зможе АНОНІМНО, вигадуючи різні справи стукати на свого конкурента.

Також у законопроекті вказано, що «стукачі» не несуть жодної юридичної відповідальності за свою брехню. Закон зобов‘язує створити «анонімні лінії» для стукання на інших людей.

Встановлюється винагорода для заявників в розмірі 10%, що може відкрити ще більшу корупцію в правоохоронних органах, коли інформація буд єе просто зливатися, а гонорар ділитися між чиновниками та правоохоронцями.

Голосували «за» законопроект фракції «Слуги народу» та «Голосу».

Фактично, Україна опинилася в горнилі початку репресій проти тих хто має іншу позицію. Вітаємо з поверненням до 30х-40х років ХХ століття.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України