Авторські статті

Смолій: Бойовики ДНР/ЛНР стануть «командою» нової влади?

На голову не налазить. З кожним днем розуміємо, що немає межі дна в яку нас втягує владна команда. Формула Штайнмаєра це квіточки порівняно з тим що планується в Україні.
Новий член РНБО та депутат від «Слуги народу» Максим Ткаченко вважає що «на тій стороні є професійні та притомні люди…багатьох ми знаємо і я не виключаю що вони можливо залишаться в команді нової влади».

Усвідомлюєте що говорить член РНБО? Бойовиків, терористів, чиновників псевдореспублік потрібно в команду нової влади. А це означає що готується амністія бойовиків та чиновників окупаційного режиму. А це означає що люди, які причетні до окупації України, які видавали злочинні накази та служили відвертим вбивцям та сепарастам будуть керувати нами, нашою країною, нашими органами державної влади.

Це означає, що федералізація та амністія вже стають майже реальністю, яка готується Росією в Україні. Це ворожі елементи, які будуть знищувати нашу територіальну цілісність, мову, культуру, незалежність, наші демократичні інституції.

Що чекає країну? Це крах державності. Це знищення всього українського. Це крах нашого руху до цивілізованого світу.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України