Новини

SMM-спеціалісти і Canva — разом назавжди? 6 аналогів цього інструмента

Жоден текст чи допис у блозі не обходиться без візуального супроводу. Якщо не тематичне зображення, то корисна інфографіка або цікавий, акцентний шрифт додають посту індивідуальності та привертають увагу аудиторії.

Робота із зображеннями — не менш важлива навичка для креативного працівника, ніж генерування текстів. Фахівці маркетингу здебільшого надають перевагу онлайн-редактору Canva — простому, зручному, насиченому корисними опціями та шаблонами навіть в межах безкоштовної версії. Проте на курсах SMM від академії інтернет-маркетингу Webpromoexperts, на які можна записатись за посиланням https://webpromoexperts.net/ua/courses/smm/, розкажуть та навчать працювати з не менш цікавими, і навіть більш функціональними графічними редакторами, що допоможуть вивести контент на новий рівень.

1. Adobe Creative Cloud Express

Adobe Express дає фору потужним графічним редакторам у простому інтерфейсі та автоматизації більшості процесів. Завдяки цьому програмою легко користуватися новачкам. Безкоштовна версія містить:

  • доступ до фірмового фотобанку та можливість редагування власних зображень;
  • доступ до фірмових шрифтів Adobe;
  • базові функції редагування зображень, видалення фону, накладення художніх та анімаційних ефектів;
  • доступ до галереї шаблонів;
  • обробку відео та анімованих зображень.

За допомогою сервісу можна створювати публікації для соціальних мереж, логотипи, колажі та ескізи для YouTube без спеціальних знань та навичок.

2. VistaCreate

Сервіс з українським походженням підкорює широкими можливостями та невимушеним білдом. А ще у ньому регулярно оновлюється бібліотека зображень та анімацій, готових дизайнів, шаблонів. Є фільтри для фото, можливість накладання аудіо, редагування відеофайлів. Інтерфейс сервісу дуже схожий на Canva, тому перейти з однієї програми на іншу буде легко.

3. Visme

Редактор поєднує класичні опції редагування зображень із новітніми, дозволяючи працювати із Google-документами в інтерактивному режимі. Це чудовий інструмент для полегшення рутинної праці зі створення презентацій, який неодмінно оцінять маркетологи.

4. Stencil

Сервіс вважається спрощеною версією Canva, сфокусованою на створенні дизайнів для соціальних мереж та вебсайтів. Завдяки вбудованим інструментам, з його допомогою можна редагувати зображення одразу на платформі, де вони розміщені.

5. Easil

Онлайн-редактор з широким функціоналом, достатнім для редагування фото та відео, накладання цікавих ефектів, текстур, шаблонів, анімацій. Має безкоштовну та платну версії, а також спеціальні пакети послуг для робочих груп.

6. Pixlr

Конструктор доступний у двох версіях: Х — базовій для повсякденного редагування зображень за принципом Canva, та Е — просунутій для складних дизайнів та мультимедійних проєктів.

Будь-який редактор з перелічених має свої переваги та “родзинки”. Щоб знайти «свій» інструмент, доречно спробувати кілька безкоштовних версій. Магія обов’язково станеться — інтерфейс якогось конструктора перевершить очікування і допоможе реалізувати всі творчі ідеї.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України