Право

Смерть від подарунка: стали відомі деталі загибелі помічника Залужного

Сьогодні ввечері, 6 листопада, стало відомо, що на Київщині загинув помічник головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного Геннадій Частяков. Його 13-річний син отримав тяжкі поранення.

 

«Дарую бойові гранати та пляшку віскі»: до трагічної смерті Частякова призвів невдалий подарунок

Поліція прибула на місце події. При цьому відкрито кримінальне провадження за фактом загибелі людини та незаконного поводження з боєприпасами.

Валерій Залужний вже відреагував на загибель свого помічника, заявивши, що Частяков загинув у день свого народження – в одному з подарунків спрацював вибуховий пристрій.

У правоохоронних органазах розповіли, що гранати, які призвели до смерті помічника головнокомандувача ЗСУ Геннадія Частякова, подарував колега.

 

Зазначається, що гранати входили до “подарункового набору”, який на день народження йому презентував колега – полковник Тимченко.

Під час надання свідчень генерал заявив, що сам вирішив зробити такий подарунок, поклавши в дерев’яну коробку пляшку віскі Black Label та шість гранат.

Джерела зазначають, що інформацію підтвердили і троє свідків, за яких полковник вручав подарунок. Навіть сказав Частякову: “Тебе здивувати важко – тому дарую бойові гранати та пляшку гарного віскі”.

“Очевидно, Частяков сприйняв це як жарт. Тому що згодом забрав дітей зі школи та почав розбирати з ними подарунки. Він подумав, що у коробці не бойові гранати, а чарки специфічної форми”, – зазначило джерело.

При цьому повідомляється, що Тимченко залишив дві гранати.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України