Новини з Австрії

Смерть дитини в Австрії: 6-річний хлопчик упав у річку після пограбування його батька

На батька дитину напав та пограбував невідомий злочинець. Коли батько впав непритомний, хлопчик виліз із коляски, впав у річку Ахе і загинув. Після виявлення мертвого шестирічного хлопчика під час пошукової операції в неділю вранці передісторія трагедії, мабуть, тепер з’ясована.

Згідно з поточним станом розслідування, 37-річний батько, ймовірно, гуляв зі своїм хворим сином у дитячому візку в районі так званої Redford-Promenade у Санкт-Йоганні близько 4 години ранку. За словами слідчих, у цьому не було нічого незвичайного на той час доби, оскільки дитина страждала від порушень сну. Його батько, можливо, став жертвою пограбування. Невідомий підійшов до чоловіка ззаду і сильно вдарив його пляшкою по потилиці, через що той упав на землю і знепритомнів. Потім злочинець відібрав у чоловіка гаманець та мобільний телефон і втік.

37-річного чоловіка, який все ще був непритомний, було виявлено приблизно о 5.20 ранку перехожим, який зателефонував до служби порятунку.

“Під час надання допомоги чоловік попросив знайти його шестирічну розумово відсталу дитину, після чого, оскільки її не було на місці події, негайно розпочалася пошукова операція за участю пожежної бригади Санкт-Йоханна, команди службових собак та численних поліцейських патрулів”, – сказала начальник LKA Катя Терш

За даними земельного управління кримінальної поліції, хлопчик, ймовірно, самостійно вибрався зі своєї коляски і впав у річку Ахе, був віднесений течією і був знайдений мертвим приблизно за 600 метрів нижче за течією. Прокуратурою призначено розтин тіла.

За матеріалами: https://www.krone.at/
Фото: ZOOM.TIROL

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України