Смартфони навчать знімати відео в режимі bullet time

Вчені з Колумбійського університету (США) розробили мобільний додаток, що дозволяє знімати відео з ефектом bullet time.

У кіноіндустрії ефект bullet time знайшов популярність після виходу на екрани культового фільму «Матриця» 1999 року. Полягає він у тому, щоб показати нерухомий об’єкт плавним круговим обльотом камери в той час, поки він завмер в русі.

Свою назву спецефект отримав від сцени, в якій камера показувала політ кулі на тлі застиглих об’єктів, а створювався bullet time комп’ютерним моделюванням, або за допомогою зйомки з декількох камер, розташованих певним чином.

Мобільний додаток CamSwarm об’єднує зусилля декількох смартфонів для комбінованої зйомки. Один з пристроїв додаток призначає основним і підключає до нього інші апарати.

Їхні камери CamSwarm направляє на об’єкт зйомки з перекриттям, щоб потім домогтися плавного переходу між знімками. Додаток показує користувачеві зображення з сусідніх камер і синхронізує запуск одночасної зйомки.

Після зйомки CamSwarm дозволяє користувачеві вибрати, які з відзнятих фотографій будуть використані для створення ефекту bullet time, а потім додаток синтезує кадри для плавного переходу між кадрами з різних пристроїв.

Популярная Механика

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nine − 6 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh