Авторські статтіТехно

Смартфони навчать знімати відео в режимі bullet time

Вчені з Колумбійського університету (США) розробили мобільний додаток, що дозволяє знімати відео з ефектом bullet time.

У кіноіндустрії ефект bullet time знайшов популярність після виходу на екрани культового фільму «Матриця» 1999 року. Полягає він у тому, щоб показати нерухомий об’єкт плавним круговим обльотом камери в той час, поки він завмер в русі.

Свою назву спецефект отримав від сцени, в якій камера показувала політ кулі на тлі застиглих об’єктів, а створювався bullet time комп’ютерним моделюванням, або за допомогою зйомки з декількох камер, розташованих певним чином.

Мобільний додаток CamSwarm об’єднує зусилля декількох смартфонів для комбінованої зйомки. Один з пристроїв додаток призначає основним і підключає до нього інші апарати.

Їхні камери CamSwarm направляє на об’єкт зйомки з перекриттям, щоб потім домогтися плавного переходу між знімками. Додаток показує користувачеві зображення з сусідніх камер і синхронізує запуск одночасної зйомки.

Після зйомки CamSwarm дозволяє користувачеві вибрати, які з відзнятих фотографій будуть використані для створення ефекту bullet time, а потім додаток синтезує кадри для плавного переходу між кадрами з різних пристроїв.

Популярная Механика

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України