Авторські статтіТехно

Смартфон LG G6 очолив ТОП-20 невдах-флагманів у 2017 році

Смартфон LG G6 ставши лідером ТОП-20 найбільш невдалих флагманів поточного року. Компанії-виробники намагаються перестрибнути один одного, випускаючи пристрою найбільш «напхані», але в реальності виходить проблема.

В даний час світовий ринок досить наповнений компаніями, які пропонують смартфони користувачам на будь-який смак і гаманець. Придбати новий смартфон не є новиною ні для кого. Хоча багато конкуренти випускають флагмани, які практично «нафаршировані» новітніми можливостями, щоб підвищити попит користувача. Насправді, в красивій обгортці може таїтися справжній підроблення.

Експерти зуміли скласти список ТОП-20 найбільш імовірних смартфонів-невдах. Серед таких пристроїв виявився і флагман LG G6. Крім нього, фахівці виділили ZTE Blade S6 (hero), Sony Xperia Z3+ і LG G4c. На жаль, в цих моделях є ряд недоробок, які не змогли примирити користувачів. Люди почали масово залишати відгуки і коментарі з цього приводу. В одних моделях є проблема в ОС, інші – не витримують ту чи іншу програму. Це відноситься і до LG G6.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України