Авторські статтіТехно

Смарт-проектор Navdy покаже інформацію на лобовому склі автомобіля

Унікальний смарт-проектор Navdy покаже інформацію на лобовому склі автомобіля. Тепер всі дані з вашого телефону, включаючи карти, повідомлення і дзвінки, будуть виведені на скло перед водієм.

Даний проектор, який обладнаний HUD-дисплеєм, вже зацікавив багато великих компаній, завдяки чому йому вдалося залучити інвестицій приблизно на 26 мільйонів доларів. Пристрій Navdy функціонує паралельно з смартфонами, роботу яких підтримує операційка ОС Android.

На думку творців смарт-проектора, він допоможе полегшити положення водія, коли він перебуває за кермом транспортного засобу, оскільки Navdy можна керувати за допомогою голосу або жестів, наприклад для прийняття вхідного виклику досить махнути рукою вліво. Таким чином, увага людини буде сконцентрована на дорозі і їй не потрібно відволікатися, в результаті рівень безпеки на дорогах має збільшитися.

Оскільки компанія почала приймати попередні замовлення на пристрій ще два роки тому, то у зв’язку зі зростаючою популярністю його вартість за цей термін також збільшилася. Початкова ціна на проектор становила 200 доларів, але зараз вона досягає 799 доларів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України