Новини з Австрії

В Австрії посеред вулиці вірменець завдав ножових поранень жінці

Випадкова жертва: у Клагенфурті прямо на вулиці чоловік завдав ножового поранення жінці

У суботу вдень на вулиці в австрійському Клагенфурті жінка отримала ножові поранення. Акт стався незадовго до 11:30 на Вааггассі біля Хойплацу біля торгового центру «Сіті Аркаден», тобто у центрі міста Клагенфурт.

Вона йшла тротуаром, коли її вдарили ножем ззаду. Ліза Сандрізер із Управління поліції землі підтвердила, що злочинець вдарив її кілька разів. Злочин побачив перехожий. Він відтяг нападника від жінки і викликав поліцію.

Одразу після нападу постраждалу доставили до клініки Клагенфурта і зробили екстрену операцію. За інформацією з клініки Клагенфурта, стан постраждалої стабільний, жінка перебуває у реанімації.

Передбачуваний злочинець – 28-річний чоловік з Вірменії, який має право на притулок, спочатку втік з місця злочину. Як виявилося, він живе недалеко від місця злочину. Коли він побачив всюди поліцію, він сам пішов до поліцейських і здався. Вдень вірменина допитали. Згідно з першими висновками, 62-річна жінка могла стати випадковою жертвою. Передбачуване знаряддя вбивства – ніж, було виявлено у квартирі підозрюваного.

За матеріалами: https://orf.at/
Фото: ORF

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України