Право

Службовий собака митниці Корд унюхав тютюнову схованку у кулері

Службовий собака Київської митниці спанієль Корд серед численних коробок та пакунків у місці міжнародного поштового обміну спрацював на два міжнародні поштові відправлення, які відправлялися з України за кордон.

Після авторитетного «сигналу» від службового собаки, митники оглянули посилки і виявили, що в кожній з них знаходяться тютюнові вироби. Загалом було виявлено 790 пачок сигарет.

У посилці, яка прямувала з Одеси до італійського П’ємонту, згідно з документами мав знаходитися кулер для води. Він і справді був у посилці, от тільки відправник використав його як схованку для 290 пачок сигарет «Rothmans». До того ж для надійності сигарети були обмотані у фольгу.

А у другому відправленні замість одягу та взуття митники виявили 500 пачок сигарет «NZ Gold». Їх з Києва відправляли до графства Чешир у Великобританії. Цигарковий сховок був обмотаний непрозорою плівкою.

По обох випадках Київською митницею складено протоколи про порушення митних правил. Тютюнові вироби до адресатів уже не потраплять – їх вилучено.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України