Автоновини

Служба таксі у Києві – яку вибрати

Сьогодні, поїздки громадським транспортом перестали бути найоптимальнішим засобом руху по вулицях великих мегаполісів. Служби таксі стали дуже популярними, вони забезпечують істотну економію часу, а також особистих нервів. Скориставшись послугами таксі, ви точно приїдете на потрібну вам адресу, а також з комфортом і зручністю зможете транспортувати свій особистий вантаж.

Для того, щоб оформити виклик таксі у Києві, досить набрати номер гарячої лінії 7000 і комфортна машина сервісу Економ-Авто приїде вчасно. Даний сервіс не тільки зможе транспортувати вас і ваших близьких, але і представляє коло додаткових послуг, які бувають такими корисними в мегаполісах:

  • Перевезення домашніх улюбленців;
  • Доставка кур’єром цінних товарів і паперів;
  • Завчасний заказ таксі (буде досить просто набрати диспетчера й оформити авто, яке прибуде в обумовлений час);
  • Услуга путівник – для всіх тих, хто вперше прибув до великого міста України та бажає отримати професійну допомогу у вивченні його визначних пам’яток та іншої інфраструктури.

Способи замовлення таксі

Сервіс компанії Економ-Авто націлено на сучасного клієнта. Ви без проблем можете викликати машину, залишити спеціальну заявку на офіційному сайті компанії, або ж зв’язатись з диспетчером по номеру гарячої лінії 7000.

Заказ таксі Київ, або будь-якому другому великому місті України, відбувається за допомогою одного з трьох можливих способів:

  • По номеру гарячої лінії 7000. Диспетчер компанії оперативно оформлює ваш виклик, відправлений за потрібним маршрутом таксі. До речі, для постійних клієнтів у компанії діють приємні знижки та бонуси;
  • В режимі онлайн. Для цього досить вбити в рядок вашого браузера посилання на офіційний сайт компанії, а також заповнити поля, куди і за яким маршрутом вам потрібна поїздка. Крім того, служба пропонує перелік корисних та якісних додаткових послуг, серед яких – послуги кур’єра, виїзд за місто, перевезення тварин та ін;
  • За допомогою мобільного додатка. Його суть роботи аналогічна заповненню заявки на сайті. Крім того, за допомогою утиліт ви зможете швидко зв’язатися з диспетчером для з’ясування всіх зацікавивших вас питань;

Оперативне надання послуг компанії в першу чергу обумовлене тим, що всі співробітники Економ-Авто прекрасно орієнтуються в міському середовищі і можуть доставити вас за заданим маршрутом за декілька хвилин. Автопарк компанії комплектується лише працездатними та комфортними машинами, які постійно проходять перевірку свого технічного стану, а значить, ви без проблем можете оформити таксі у Львові, Одеси, Дніпра та інших міст і отримати максимальний сервіс за доступними цінами!

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України