Служба таксі у Києві – яку вибрати

Сьогодні, поїздки громадським транспортом перестали бути найоптимальнішим засобом руху по вулицях великих мегаполісів. Служби таксі стали дуже популярними, вони забезпечують істотну економію часу, а також особистих нервів. Скориставшись послугами таксі, ви точно приїдете на потрібну вам адресу, а також з комфортом і зручністю зможете транспортувати свій особистий вантаж.

Для того, щоб оформити виклик таксі у Києві, досить набрати номер гарячої лінії 7000 і комфортна машина сервісу Економ-Авто приїде вчасно. Даний сервіс не тільки зможе транспортувати вас і ваших близьких, але і представляє коло додаткових послуг, які бувають такими корисними в мегаполісах:

  • Перевезення домашніх улюбленців;
  • Доставка кур’єром цінних товарів і паперів;
  • Завчасний заказ таксі (буде досить просто набрати диспетчера й оформити авто, яке прибуде в обумовлений час);
  • Услуга путівник – для всіх тих, хто вперше прибув до великого міста України та бажає отримати професійну допомогу у вивченні його визначних пам’яток та іншої інфраструктури.

Способи замовлення таксі

Сервіс компанії Економ-Авто націлено на сучасного клієнта. Ви без проблем можете викликати машину, залишити спеціальну заявку на офіційному сайті компанії, або ж зв’язатись з диспетчером по номеру гарячої лінії 7000.

Заказ таксі Київ, або будь-якому другому великому місті України, відбувається за допомогою одного з трьох можливих способів:

  • По номеру гарячої лінії 7000. Диспетчер компанії оперативно оформлює ваш виклик, відправлений за потрібним маршрутом таксі. До речі, для постійних клієнтів у компанії діють приємні знижки та бонуси;
  • В режимі онлайн. Для цього досить вбити в рядок вашого браузера посилання на офіційний сайт компанії, а також заповнити поля, куди і за яким маршрутом вам потрібна поїздка. Крім того, служба пропонує перелік корисних та якісних додаткових послуг, серед яких – послуги кур’єра, виїзд за місто, перевезення тварин та ін;
  • За допомогою мобільного додатка. Його суть роботи аналогічна заповненню заявки на сайті. Крім того, за допомогою утиліт ви зможете швидко зв’язатися з диспетчером для з’ясування всіх зацікавивших вас питань;

Оперативне надання послуг компанії в першу чергу обумовлене тим, що всі співробітники Економ-Авто прекрасно орієнтуються в міському середовищі і можуть доставити вас за заданим маршрутом за декілька хвилин. Автопарк компанії комплектується лише працездатними та комфортними машинами, які постійно проходять перевірку свого технічного стану, а значить, ви без проблем можете оформити таксі у Львові, Одеси, Дніпра та інших міст і отримати максимальний сервіс за доступними цінами!

Comments

0 comments

Про Андрій Петренко

Avatar

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

nineteen − eighteen =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh