Політика

“Слуги народу” пропонують віддати частину коштів українських платників податків на відбудову Донбасу

Під час засідання фракції політичної партії “Слуга народу” президент України Володимир Зеленський, який нещодавно повернувся з поїздки територією Донбасу, запропонував депутатам спрямувати частину нерозподілених державних субвенцій на відновлення інфраструктури Донбасу, заявив заступник голови фракції Олександр Корнієнко, – повідомляє dt.ua.

“Президент тільки повернувся зі Сходу і у нього була ініціатива, яку він хотів обговорити з депутатами, а потім узгодити із Кабміном щодо переспрямування частини субвенцій на соціально-економічний розвиток наших східних областей”, – розповів Корнієнко.

Мова йде про субвенції з державного бюджету, які не були виділені на інші проекти. Тепер Зеленський пропонує спрямувати  їх на будівництво дороги з населеного пункту Золоте, де планується відкрити новий КПВВ між Україною і ОРДЛО, до Сєвєродонецька.

“Там повністю зруйнована дорога і та відстань, яка долається за півтори години, на цій ділянці займе 3-4 години. Через це у регіоні проблеми із медициною та швидкою допомогою, оскільки лікарня розташована у Сєвєродонецьку. Саме тому президент і запропонував віддати субвенції на соцеконом, які ще не були виділені на проекти, на будівництво цієї дороги”, – зазначив Корнієнко. За його словами, фракція підтримала цю пропозицію, залишилося вирішити питання з Кабінетом міністрів.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України