Життя

“Сльози течуть по щоках”: з’явилися страшні деталі про харків’янку в комі

Це жахливо…

19-річна Аліна Приходько з Харкова, яку госпіталізували після катання на ковзанці з діагнозом інсульт вже сьомий день знаходиться в комі. Після операції дівчина так і не прийшла до тями.

На наступний день після госпіталізації її прооперували, але не виключено, що хірургічне втручання знадобиться ще раз. Як розповіла сестра Аліна Аріна для їх сім’ї ця подія стала справжнім шоком, передають Факти.

“Ми шоковані таким діагнозом. Я завжди думала, що інсульт – це хвороба людей старшого віку. Але немає. Сестрі всього 19, і вона ніколи не скаржилася на проблеми зі здоров ям. Аліна вела активний спосіб життя, вона спортсменка. Займалася і гімнастикою, і танцями, і акробатикою”, – розповіла Орися.

За її словами, напередодні події Аліна поскаржилася друзям на головний біль. Але тоді вона випила таблетку, і все пройшло. На наступний день вони поїхали на каток. Аліна покаталася буквально десять хвилин і поскаржилася на головний біль. Коли вони з подругою виходили з туалету, Аліна закричала: “Голова болить! Я падаю!” І втратила свідомість. Друзі тут же викликали “швидку”.

“Як ставили діагноз, точно не знаю, бо мене там тоді не було. Але друзі сестри казали, що лікарі “швидкої” відразу запідозрили крововилив у мозок. Аліну привезли в Харківську міську лікарню № 4″, – поділилася Орися.

Як розповіли друзі Аліни, спочатку лікар, який оглядав дівчину припустив, що це “отруєння невідомою речовиною” або “передозування наркотиків”. Друзі Аліни запевнили, що дівчина ніколи в житті не вживала наркотики. Тільки зроблена через 12 годин магнітно-резонансна томографія підтвердила, що це інсульт. У місцевих ЗМІ пишуть, що лікарі втратили дорогоцінний час. Але родичі Аліни просять нікого не звинувачувати раніше годині.

“Зараз головне – врятувати Аліну. На наступний день після госпіталізації сестру прооперували. МРТ показала крововиливи в головному мозку. Сказали, що це геморагічний інсульт. Для нашої сім’ї це шок. Сестра така молода… досі не можу повірити, що таке трапляється навіть у 19 років”, – сказала Аліна.

Аліна вже сьомий день знаходиться в комі. Лікарі припускають, що дівчині може знадобитися ще одна операція.

“Ми молимося, щоб Аліна швидше опритомніла. В палату пускають не всіх, але ми з батьками завжди поруч з нею. І я впевнена, що сестра нас чує. Коли я з нею розмовляю, у неї по щоках течуть сльози і вона ніби намагається стиснути мою руку, але їй поки не вистачає сил. Ще одна проблема — гроші. Медикаменти, які зараз їй потрібні, коштують дуже дорого. За день іде по кілька тисяч гривень. Тому ми будемо вдячні всім, хто захоче допомогти”, – сказала Аліна.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України