Українці в Чехії

Словенія виключила Чехію зі списком епідеміологічно безпечних країн

У ніч на п’ятому ятницю, 6 серпня, Словенія знову виключила Чехію зі списком епідеміологічно безпечних країн, перемістивши її в «жовту» групу помірного ризику інфікування COVID-19. Це означає, що з сьогоднішнього дня жителям республіки після в’їзду в Словенію доведеться проходити там 14-денний карантин (для транзитних поїздок зроблено виняток).

Словенські влади прийняли таке рішення раптово, попередньо не повідомивши чеську сторону. Про це повідомляє міністерство закордонних справ ЧР.

Проте захід не стосується транзитних мандрівників – їм дозволять проїзд через країну за умови, що транзит триватиме не більше 12 годин. На кордоні вони повинні показати посвідчення особи і підтвердити мету поїздкі (наприклад, пред’явити бронь готелю в сусідній Хорватії). Негативний тест на коронавірус в цьому випадку не буде потрібно.

Якщо ж цільовим напрямком є Словенія, то доведеться провести 14 днів на карантині. Виняток зроблено для туристів, забронювали готель або купили путівку до 6 серпня. Однак, разом з бронью на кордоні від них вимагатимуть довідку про негативному тесті на COVID-19. Вона повинна бути не старше 36 годин.

Додаткову інформацію і список всіх категорій громадян, яких не стосується дані обмеження, можна знайте на офіційному сайті чеського Мзс за цим посиланням.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.