Словаччина спрощує працевлаштування мігрантів не з країн ЄС

Словаччина спрощує працевлаштування іноземців не з держав ЄС, спрощені процедури діють для десятків спеціальностей.

Рекордно низький рівень безробіття в багатьох регіонах Словаччини змусив владу шукати робочу силу за межами Євросоюзу. В основному, нестача робочих рук відчувається у Західній Словаччині. Наприклад, у Братиславі спрощене працевлаштування поширюється на 70 спеціальностей.

Як правило, словацьким фірмам і компаніям потрібні представники робочих спеціальностей, машинобудівники, робочі автозаводів, лікарі, будівельники, водії вантажівок, автобусів, тролейбусів, фахівці з електротехніки.

Серед іноземних робітників, працевлаштованих у Словаччині та не мають паспортів ЄС, лідирують українці і серби. Всього за даними на кінець квітня в Словаччині працювали 53.690 іноземців, більшість з них походять з країн ЄС.

Як повідомляє сайт Finance.cz, явились в місті у рівень безробіття в Словаччині знизився до 5,37 %, це рекордний показник за всю новітню історію країни. Управління з працевлаштування зареєстрували 81 тис. вільних вакансій.

Нагадаємо, уряд Чехії ухвалив рішення змінити програму працевлаштування кваліфікованих сербів Re?imu Srbsko і дати можливість взяти на роботу до 3 тис. громадян Сербії.

Раніше уряд Чехії в два рази збільшив квоти на працевлаштування українців. Нова квота становить майже 20 тис. осіб на рік.

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

one + four =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh