Новини

Слот Aviator: перевір свою реакцію та інтуїцію

Авіатор – гра, яка сьогодні знаходиться на піку популярності та з кожним днем привертає увагу все більшої кількості геймерів. 

Розробник – грузинський провайдер Spribe Gaming, який займається випуском відеослотів. Незважаючи на те, що гра була презентована всього кілька років тому, вона вже побила всі рекорди за кількістю гравців та стала своєрідним флагманом компанії.

Aviator – слот нетиповий, адже тут не вдасться знайти всіх атрибутів класичних автоматів. Гра дуже проста і саме це подобається більшості гравців. Одні випробовують в Авіаторі удачу, тренують швидкість реакції та перевіряють власну інтуїцію, інші аналізують статистику минулих ігор та намагаються створити виграшні стратегії. Більше цікавих деталей можна знайти на сайті young-aviators.

Авіатор: розпочинаємо гру

Почати грати в Авіатор дуже просто – достатньо виконати декілька кроків. Спочатку варто уважно вивчити умови, які пропонують різні оператори – Aviator є майже у всіх. Обравши сайт, потрібно зареєструватися чи авторизуватися, поповнити рахунок та зробити ставку. В слоті кожному гравцеві доступна можливість зробити одразу дві ставки з різним номіналом.

Після того, як ставки зроблені, на екрані відкривається вікно з літаком на радарі, який поступово набирає висоту з одночасним збільшенням множника – коефіцієнта, на який множитиметься ставка гравця в разі виграшу. Тому ціль геймера – зняти кешаут (натиснути на кнопку та зупинити гру) раніше, ніж літак зникне з екрану. Але зробити це треба якомога пізніше, адже під час польоту росте множник, а з ним і виграш.

Саме визначення найвдалішого моменту для зупинення гри і є основним завданням в Авіаторі – і всі гравці вирішують його по-своєму. Можна покластися на удачу і інтуїцію та просто натискати кнопку в рандомні моменти. А можна спробувати проаналізувати дані історії та визначити періодичність і тривалість польотів. Ось тут на сайті https://young-aviators.com/ru/aviator-strategy/ можна знайти вже готові стратегії від досвідчених гравців та спробувати застосувати їх у грі.

Автогра та статистика – в допомогу геймеру

Незважаючи на простоту механіки гри, можливостей спробувати цікаві рішення тут безліч. Ставки можна робити вручну або скористатись функцією автоматичного натискання. Такий варіант сподобається тим, хто не хоче випробовувати свою реакцію та боїться, що не встигне зняти кешаут у найбільш вдалий момент. Достатньо встановити потрібні значення ставок та множника і гра автоматично зупинятиметься в потрібний момент: виграшем, якщо під час фіксації результату літак ще був на екрані або програшем, якщо він встиг зникнути.

Не можна ігнорувати і статистику – в Авіаторі кожному користувачеві надано доступ до історії виграшів та програшів, де можна побачити тривалість попередніх ігор та особливості ставок, що дає досить багато корисної інформації. В статистиці відображені всі ставки гемблерів з різних сайтів. Крім того, перейняти досвід інших можна і в живому спілкуванні, адже в грі передбачений чат, де гравці можуть обмінюватися досвідом та враженнями.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України