ЄС|NATO

Слідом за F-16 Аргентині погодили продаж модифікованих Douglas

Скільки всього Аргентина закупить цих літаків наразі невідомо

Джерело: Defence Express

Нещодавно Державний департамент США погодив продаж Аргентині літаків Basler BT-67 на суму 143 млн доларів — включно з запасними частинами для двигунів, навчанням і логістикою. Кількість літаків, які купують аргентинці, не розголошується, а основним підрядником має стати компанія Basler Turbo Conversions, яка у 1990 році якраз і була створено суто під переобладнання C-47 у BT-67.

“Цей літак покращить можливості аргентинських збройних сил з десантування і перекидання літаків для обслуговування Антарктиди у зимовий період. Вони також допоможуть знизити навантаження на інші активи повітряних перевезень у країні”, — відзначають у виданні Defense Post.

Нагадаємо, Basler BT-67 є модифікацією літака Douglas C-47 (DC-3), який здійснив свій перший політ ще у грудні 1935 року. Модифікована версія передбачає встановлення нових турбогвинтових двигунів Pratt & Whitney Canada PT6A-67R, подовження фюзеляжу, посилення планера, модернізацію авіоніки тощо.

Загалом у Basler Turbo Conversions кожну нову збірку “підганяють” під запити клієнта, а у Basler BT-67 також є і бойова версія, яку з 2017 року використовують колумбійські повітряні сили — літаки оснащені станцією FLIR, щоб ефективно виконувати бойові місії вночі.

Екіпаж Basler BT-67 складається з двох осіб. Максимальна злітна маса літака становить 13 600 кг, максимальне корисне навантаження — близько 6350 кг. Максимальна швидкість — 398 км/год.

У виданні відзначають, що продаж цих літаків погодили після того, як уряд США погодив Аргентині субсидію на 40 млн доларів у рамках Foreign Military Sales (FMS)на підтримку модернізації оборони країни, а також йдеться про покращення оперативної сумісності із силами США. Ця субсидія також має сприяти закупівлі Аргентиною винищувачів F-16.

Слідом за F-16 Аргентині погодили продаж модифікованих Douglas

Фото — Forsvarsministeriet

Нагадаємо, минулого тижня було офіційно підписано контракт про продаж Аргентині данських багатофункціональних винищувачів F-16 , всього йдеться про 24 літаки, раніше повідомлялося, що аргентинці отримають кредит від США на оплату цих машин.

 

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України