Авторські статті

Слідом за «Беркутом» необхідно розформувати «Кобру»

Нова влада повинна повністю реформувати правоохоронну систему та не обмежуватися лише розформуваннями деяких спецпідрозділів. Про це в ефірі Українського радіо заявив народний депутат від «УДАРу» Микола Паламарчук.

За словами Паламарчука, правоохоронним органам, щоб повернути до себе довіру, знадобляться роки. «Потрібно реформувати міліцію повністю, починаючи від назви та функцій. Міліція не на словах, а на ділі повинна бути з народом», – сказав він. «Ударівець» переконаний, що за роботою міліції необхідно запровадити дієвий громадський контроль.

Паламарчук також наголосив, що крім спецпідрозділу «Беркут» необхідно розформувати також спецпідрозділ «Кобра» і вже навіть є відповідне звернення від профільного комітету Верховної Ради до виконуючого обов’язки міністра внутрішніх справ. Водночас, наголосив він, до звільнення по кожному силовику має бути проведене розслідування щодо можливої причетності до застосування сили відносно людей. «Необхідно серйозно поставитися до реформування міліції. Необхідно ухвалити новий закон про міліцію», – сказав Микола Паламарчук. Народний депутат також переконаний, що всі претенденти на високі посади в правоохоронних органах повинні проходити перевірку щодо їх непричетності до злочинів, а також надати достовірну інформацію щодо своїх прибутків та майна. «Крім того, при прийнятті на роботу кожен правоохоронець повинен проходити перевірку на детекторі брехні. І цей поліграф покаже, які у людини наміри», – додав Микола Паламарчук.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України