Новини

Слабкодухим любителям Росії прохання вийти! Чому єврейські емігранти, такі як я, настільки не люблять Росію?

Тут на сторінці однієї гарної подруги в Каліфорнії виник спір з приводу того, чому єврейські емігранти, такі як я, настільки не люблять Росію?

Чому ми поливаємо її брудом і насміхаємся над її населенням?

І все це з приводу того, що десь на просторах Ну зовсім святої Русі, (на всю голову), радісні російські жителі, у великому багатті жгут долари, як таке чарівне дійство, покликане змусити долар падати.

Я так розумію, що коротко сказати не вийде, і тому давайте по порядку, розкладемо цю всю нашу історію життя, щоб стало зрозуміло. Ви також знаєте, я не стріляю з мелкашек і якщо мене зачепило, то пощади не чекайте, бо слабкими нервами любителям Росії, прохання піти.

1. Росія це моє найглибше переконання, сама мерзотна, сволочна країна на земній кулі. Вона є такою сотні років і ніяких надій на її зміну немає і не повинно бути ні в кого. Тому що в тому географічному вигляді, як вона є сьогодні, у неї як держави та її населення як її рушійною сили, немає ні однієї, навіть самої слабкої, причини бажати якихось змін. Населення в цій країні воліє якусь форму болотно-застиглої диктатури, а не розвитку. Зміняється влада бачиться великим жахом, ніж корупція застояної на одному місці політичної системи. Колишні наглядачі за концтаборами, перемістилися у всі владні структури і протистояти вже не таборами, а всією країною, як одним великим табором, де можна неймовірно заробити і не відповідати ні за що, якщо під час ділитися з іншими шахраями награбованим. І так з року в рік.

P. S. Ще раз допишу один шмат, якщо він не ставши зрозумілим з тексту.

Я знаю чудових російських людей. І за ті, що смороду залишилися чистими в такий нечистої країні, вони заслуговують, щоб їх виділили. Але на жаль вони не грали, грають і грати ролі у Росії не будуть. Їх дуже мало, тих хто не поступився совістю, поглядами, честю і вийшов з гордо піднятою головою. Вони герої в моєму розумінні, так як жити в Росії дуже страшно, якщо маєш свою позицію і не хвалиш її владі. Тому ті 10-14%, що бажають змін і чекають їх – вони заслуговують, щоб у кожному такому тексті, їх згадували окремо.

2. Росія, в силу своїх історичних та економічних факторів, які якщо характеризувати, то саме пристойне слово – реакційні, не може жити без втручання в справи сусідів. Тому що допустити, що сусіди почнуть жити краще, ніж метрополія, зламає дуже важливу для стійкості самої метрополії, ідеологічну установку, де тільки за руку з Москвою, які спрямовуються і керованим, “доброї, братньою рукою” з Кремля, сусідам дозволено досягти процвітання, на наступному щаблі, від метрополії. Тому знайте і не чекайте нічого іншого, поки Москва буде існувати в тому вигляді як вона є сьогодні – Росія та її населення, бандити і збройні сили, безпека і шпигуни, будуть гадити у всіх країнах на кордоні. Будуть домагатися перемоги корупції в Україні та підтримувати її будь-якими способами, як найкращий показник, що самі українці нічого путнього створити не можуть. Будуть встановлювати проросійські режими в Закавказзя і Центральної Азії. Будуть каламутити воду у Молдавії. Тримати під постійним напругою Білорусь. Нагнітати обстановку в країнах Балтії. Країнам, які не входили в СРСР, теж розслаблятися не треба – вони точно також суб’єкти для шантажу, агресії, підкупу політиків, проведенні недружньої політики і т. д.

Бо ніщо так не радує умі російського населення і її керівництво, як пробуксовування реформ в Україні, погана економіка Латвії, політична нестабільність у Грузії й Молдавії, прихід до влади національно-правих сил в Угорщині, проблематичне уряд в Польщі і т. д. Повторюся, все це тому, що російська людина, вважав і вважає, що він почне жити краще і раздольней, на нещастя інших. А воно так в житті ніколи надовго не буває ні в кого і ніяк. Можна не чекати. Але для цього потрібно мати хоча б мінімальним розумом. Теж саме скажу тим, хто очікує, що головним їхньою перемогою буде падіння Москви – ні, не буде. Ваші проблеми панове, чи ви живете в Києві або Ташкенті, Варшаві чи Дамаску, лише підтримуються Москвою, але проблеми ці – ваші рідні, існують і процвітають на вас самих. Росіяни просто дуже вміло растравливают ті, що лежить на поверхні. Але не треба думати, що зі зникненням російських бандитів, в Дамаску тут же домовляться і до влади прийде уряд сирійських інтелігентів або в Києві зникне корупція і все стане на своє місце саме по собі. Це все такий же обман для дилетантів поза Москви, як і ті, що думали самі російські організатори в Москві.

3. Росіяни, та й не тільки вони, але і ті з титульних націй, що були колись, регулярно видають перли з приводу того, як їм шкода виїхали емігрантів. Про ті, як ми тут, горемычные, не знайшли свій кут, своє покликання, живемо як ніщеброди і потім ллємо помиї на колишню Батьківщину, типу методом виходу емоцій. Ми, по поширеній думці в Росії, терпіти нужду, мыкаемся по чужині, бідуємо на державних посібниках, відірвані від рідної землі, культури, мови і т. д. Для євреїв емігрантів додається ще й ті, що ми безрідні космополіти, відщепенці і вічно невдячна плем’я, яке росіяни пригріли, коли його гнали від усюди. Альо пригрівати на треба було, бо ми такі невдячні і таки треба було дозволити зробити з нас абажури, як писала якась Уляна Скобейда в Комсольской Правді. Загальна назва еміграції, яке повинне охарактеризувати наше життя – це ковбасні емігранти, які виїхали за довгим рублем і ковбасою. А тім годиною на Батьківщині мости будуються, освоюються нові землі, гранітні тротуари укладаються, хмарочоси, найвищі в Європі, ростуть як на дріжджах і параді карбують свій крок на площах.

Відповідь на це достатня складний, тому зрозумійте мене правильно і в деталях. Треба зрозуміти, що абсолютна більшість з нас виїхали добровільно. Деякі чекали цього від’їзду десятиліттями і їх називали відмовники за це. Ми хотіли виїхати, тому що в СРСР нам було душно. Душно творчо, Душно матеріально. Душно політично. Душно, бо сморід комуністичної влади, перейшло всі допустимі межі.

Еміграція, складний процес. Особливо у людей творчих професій, прив’язана язаних до російської мови. Їм складно влаштуватися нормально. Але рано чи пізно, ми знаходимо свій кут. У кого краще, у когось гірше, але це вже настільки не має значення, що ніхто навіть не веде розмов на дану тему. Однак, навіть влаштувавшись, довести нічого російської братії, які як Марія Захарова, лицемірно шкодують виїхали, неможливо. У Росії просто тупо не розуміють, що живучі на заході, абсолютно не потрібно для статусом або просування в житті, їздити на супер дорогою машині, володіти власним замком, цілою командою челяді і охорони. Можна щасливо жити в середньому за розміром будинку, харчуючись зі звичайного супермаркету, розрахованого на середній бюджет, їздити на звичайній машині, одягатися в середньостатистичну одяг.

І при цьому не відчувати ні на грам ні жалю, ні ностальгії, ні заздрості перед тімі нашими співвітчизниками в б СРСР, так і за кордоном, хто живе матеріально краще. У тих з нас, хто хоче, життя настільки наповнена ніж ті, на сотні порядків, великим і цікавим, ніж просто гроші, що на різницю в марці джинсів або сіру, ти просто не дивишся. І навіть чужою Бентлі, абсолютно не збуджує нашу уяву. Все тому, що суспільство влаштоване так, що потрібності у всьому цьому просто немає. Жодної. Я не беру наші чисто совкові, відрижки в тому, що сусіди по різних квартирах змагаються в дорожнечі улюбленого мерседеса, розміру діаманта на пальці, фірмі оправ від окулярів або крутості мобільного телефону.

Але якщо ми тут, давно живуть, це цілком зрозуміли і прийняли, за рідкісним винятком, з якими я просто не спілкуюся, то в Росії це не розуміють і не приймають ніколи. Це настільки не піддається нормальному розумінню, пост-радянської людини, що він буде сперечатися з вами до синяви в особі про те, що без звичних душі промов мі вижити не можемо.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України