Новини

Скуп авто у Львові: особливості, переваги і недоліки

Скуп авто у Львові: особливості, переваги і недоліки

Будь-який автомобіліст рано чи пізно стикається з необхідністю термінового продажу транспортного засобу. На жаль, не рідкість ситуації коли приходиться попрощатися з автомобілем, який встиг стати рідним. Така нагальність обумовлена фінансовими труднощами, які слід терміново вирішити.

ge9v-LyfwpsVFvMHhjCsnYaMqvUSPkitpqhhtiWl2dC6Q8KuWIe1QBPC1Giuj3wSJq8XaCxJwYdj3c77vgpaWEGlOxRlq-m8EYllpdNLpKXNVydf_zS4ayzt4SKHcw_cgm9hdd6P

Як продати авто

Є декілька способів продажу транспортного засобу . В першу чергу потрібно зробити наступні дії:

 • розмістити оголошення на онлайн-майданчиках чи в газеті;
 • наклеїти оголошення про продаж на задньому склі авто;
 • розповісти про наміри знайомим.

Всі ці способи в 100% випадку дієві, однак чекати результату доведеться довго. У випадку коли гроші потрібно терміново можна розглянути послугу автовикупу. Цю діяльність здійснюють різні компанії, які готові розплатитися за транспортний засіб вже за 1 годину.

Проте продаж здійснюється тільки на їх умовах. Власник автомобіля може отримати до 95% ринкової вартості транспорту. Все залежить від його стану: чим більше пошкоджень, тим меншу винагороду вдасться отримати. Вигідно продати залізного коня можна тут https://skup-auto.com/ua/lviv/. Компанія купує авто в будь-якому стані за конкурентною ціною.

Викуп транспортного засобу проходить в наступній послідовності:

 1. Клієнт подає заявку.
 2. Визначається дата та час зустрічі.
 3. Працівник фірми приїжджає для оцінки. Якщо виникають спірні чи незрозумілі моменти, щоб дійти згоди сторони вирушають на СТО.
 4. Продавець може прийняти ціну або взяти час на обмірковування. Компанія не пристає на будь-які умови, тому переконувати фахівця у власній правоті марно.
 5. Підписуються документи.
 6. Гроші передаються одразу після проставляння підписів. Як правило, вся процедура займає декілька годин.

Якщо авто, яке продається, ще досі знаходиться в кредиті, при підписанні договору буде присутній співробітник банку. Гроші, які дасть покупець, йдуть на погашення боргу, а не на особисті цілі продавця.

bAd9fGXp0fSkkS6d4fBSYzEVMR0PB_f-WWfw-UNyELJ-CYSIzEaECK8pUPsogN29Z3zbJlb-YtA_vuBqUunPenz2tzGKKMSRAawLrsMnvXuquTd9HBP0l4LP8l77gkVM4z0KDekc

Переваги і недоліки

Ті автовласники, які стикалися з автовикупом, легко можуть назвати кілька позитивних сторін такої послуги. До плюсів відносяться такі фактори.

 1. Безпека. На звичайному ринку часто можна наштовхнутися на недобросовісних продавців. Одні скручують пробіг, другі приховують інформацію про участь ТЗ в дорожніх пригодах, треті запевняють про досконалий технічний стан. Організації, такі як Скуп Авто, як правило, заробляють велику та прозору історію. Ознайомитися з інформацією про вибрану компанію можна на офіційному сайті. Ніякого підводного каміння в такому разі чекати не варто.
 2. Швидкість. Процедура викупу займає зовсім небагато часу. В більшості випадків для укладення договору купівлі-продажу вистачає четверту частину доби.
 3. Простота оформлення. Вся юридична складова оформляється нотаріусом без черг у присутності обох сторін.
 4. Ціна. Вартість оголошується після перевірки транспортного засобу. Як правило, вона не відрізняється від середньої ринкової.

Як можна помітити, плюси у даної процедури, але в деяких випадках можна зіткнутися і з негативними факторами. Головна проблема полягає в тому, що багато компаній, які займаються автовикупом, мають обмеження. Наприклад, одні не викуповують автомобілі з перебитими номерами чи безномерними кузовами. Іноді не хочуть придбати транспортні засоби, вік яких перейшов за 20 років.

Викуп авто – незамінна послуга для тих, хто не хоче мати мороки з продажом транспорту. Щоб реалізувати авто в поганому стані приватній особі потрібно витратити багато часу на переговори і покази. Звернувшись за допомогою у відповідну компанію, гроші можна отримати вже через дві години.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України