Авторські статті

Скрипін: Зеленський, Гончарук, Баканов, Дубинський, Бужанський – це одна команда, всередині якої почалися рухи

Коломойський, Зеленський, Гончарук, Баканов, Дубинський, Бужанський – це начебто одна команда, але всі ми бачимо, як останнім годиною всередині цієї команди відбуваються якісь не зовсім зрозумілі руху, особливо після обшуків СБУ в офісі «плюсів». Мабуть, тому що у когось є свої інтереси. Про це у відеоблозі розповів популярний український журналіст Роман Скрипін.

Він зазначив, ні для кого не секрет, що Дубинський – це повністю людина Коломойського, так само, як і Бужанський і ще частина нардепів у «Слуги народу». За словами Скрипіна, він особисто бачив, як Ігор Коломойський читає верстку програми журналістських розслідувань «Гроші», яку до обрання народним депутатом вів Дубинський. Також особисто з Коломойським погоджували всю верстку «ТСН новини» та «ТНС тиждень».

Роман Скрипін зазначив, всі ці верстки Ігорю Коломойському відсилав особисто колишній гендиректор «1+1» Олександр Ткаченко, який сьогодні нардеп від «Слуги народу», голова комітету Ради з питань гуманітарної та інформаційної політики.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України