Життя

Скляний ангел: дзеркало на робочому місці охороняє від зла

Правильно повішене дзеркало здатне зберегти роки життя, кажуть езотерики

Для сучасної людини робота перетворюється в інший будинок, а колеги стають членами другої сім’ї. Тому до робочого місця слід ставитися серйозно. Воно наповнене енергетикою сильніше, ніж власна квартира.

Особливу обережність необхідно проявляти лікарям, вчителям та представникам інших професій, які працюють з великою кількістю людей.

Кожна людина приносити з собою позитивну і негативну енергетику. Останній завжди більше. У процесі взаємодії люди передають частину негативу. Лікар у лікарні або вчитель на іспиті вбирає переживання, злість або страх своїх клієнтів (в даному прикладі пацієнтів і учнів). Ті ж стосується чиновників, бухгалтерів, начальників, з якими часто лаються. Накопичений за день негатив нікуди не пропадає, хоч людина про нього забуває. За словами езотериків, темна енергетика відкладається, віднімаючи місяці або роки життя, секунду за секундою. Як захистити себе в такій ситуації?

На допомогу прийде звичайне дзеркало. Воно охороняє від будь-якого зла, за умови правильного розміщення. Екстрасенси пояснили, що одна людина не зможе зігнати злість на іншого, якщо в цей момент побачить власне відображення. Тому на робочому місці дзеркало вішається за спину. Подібну практику можна зустріти в пострадянських офіційних будівлях. «Скляний ангел» успішно відображає потоки поганої енергії, пригнічуючи злість «атакуючого». За словами езотериків, дзеркало на стіні зберігає роки життя власнику робочого місця.

Даний рада відмінно підходить і для захисту в домашніх умовах. Якщо повісити дзеркало навпроти вхідних дверей, то випадкова людина не зможе передати злість господарям. У стародавні часи, таким чином захищали будинок від відьом і чаклунів. Вважалося, що вони боятися власного відображення.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України