Авторські статтіНовини з Австрії

Скільки потрібно заробляти у Відні, щоб дозволити собі там жити

Витрати на житло є не лише популярною темою у передвиборних кампаніях або в дебатах між політиками різних партій, але й іноді є важливим критерієм принаймі, наприклад, міжнародних фахівців. Зрештою, той, хто переїжджає в інше місто у результаті роботи, повинен стежити не тільки за чистимо розміром майбутньої зарплати, але і за тим, скільки її потрібно для повсякденного життя.

Тому німецька платформа Nestpick порівняла ціни на оренду в 700 районах 50 міст світу. За їх даними сім’я у федеральній столиці Австрії потребує, принаймні в доході 3600 євро нетто, щоб мати можливість жити адекватно. 30 відсотків від цього доходу буде достатня, щоб дозволити собі квартиру в 105 квадратних метрів у Відні. Компанія Nestlick взяла цю цифру в 30% від Статистичної служби США, яка в 1981 році ввела цю цифру в якості орієнтира.

Найбільш дешеве житло виявилося в районі Пенцінг — 10-11 євро за кв. метр. Хоча знайте житло такого розміру за такими цінами тільки у найнижчій частині Пенцінга. Якщо ви хочете жити ближче до центру, то вам знадобиться дохід у розмірі понад 4000 євро (від 11 до 15 Євро за кв. метр), у чотирьох районах вам потрібно дохід навіть більше 5000 євро (1, 6, 20 і 19-й)- тут оренда квадратного метра обійдеться вам в 16+ Євро. База даних для цих значень — це поточні пропозиції на більш ніж 30-ти різних платформах нерухомості. Не дивно, що перший район у Відні лідирує із середньою ціною трохи менше 19 євро за квадратний метр. Досить несподівано, проте, що 20-й район з ціною на квадратний метр в 15 євро, обійшов Маріяхільф і навіть Нойбау і Відена.

У міжнародному порівнянні, Відень все ще залишається відносно доступним місцем для оренди житла, перебуваючи за цим параметром зі своїм найдорожчим 1-м районом всього на 389 місці з 700. За усередненою ціною найдорожче місце — Лондонській Сіті. Там сімейна квартира коштує 126 євро за квадратний метр. Для того, щоб жити там нормально, необхідний сімейний дохід у 43 400 євро в місяць.

Інші найдорожчі місця розташування вмикають райони також Монако, Сан-Франциско, Гонконгу, Seoul, Цюріха або Нью-Йорка. Як і очікувалося, найдорожчим німецьким містом є Мюнхен, чий район старого міста займає 188-е місце в міжнародному порівнянні (30,7 євро за квадратний метр для окремих квартир). У столиці Баварії ціни на оренду житла в 21 міському окрузі дорожче, ніж у центрі Відня.

За матеріалами: diepresse.com
Фото:pixabay.com

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України