Скільки потрібно заробляти у Відні, щоб дозволити собі там жити

Витрати на житло є не лише популярною темою у передвиборних кампаніях або в дебатах між політиками різних партій, але й іноді є важливим критерієм принаймі, наприклад, міжнародних фахівців. Зрештою, той, хто переїжджає в інше місто у результаті роботи, повинен стежити не тільки за чистимо розміром майбутньої зарплати, але і за тим, скільки її потрібно для повсякденного життя.

Тому німецька платформа Nestpick порівняла ціни на оренду в 700 районах 50 міст світу. За їх даними сім’я у федеральній столиці Австрії потребує, принаймні в доході 3600 євро нетто, щоб мати можливість жити адекватно. 30 відсотків від цього доходу буде достатня, щоб дозволити собі квартиру в 105 квадратних метрів у Відні. Компанія Nestlick взяла цю цифру в 30% від Статистичної служби США, яка в 1981 році ввела цю цифру в якості орієнтира.

Найбільш дешеве житло виявилося в районі Пенцінг — 10-11 євро за кв. метр. Хоча знайте житло такого розміру за такими цінами тільки у найнижчій частині Пенцінга. Якщо ви хочете жити ближче до центру, то вам знадобиться дохід у розмірі понад 4000 євро (від 11 до 15 Євро за кв. метр), у чотирьох районах вам потрібно дохід навіть більше 5000 євро (1, 6, 20 і 19-й)- тут оренда квадратного метра обійдеться вам в 16+ Євро. База даних для цих значень — це поточні пропозиції на більш ніж 30-ти різних платформах нерухомості. Не дивно, що перший район у Відні лідирує із середньою ціною трохи менше 19 євро за квадратний метр. Досить несподівано, проте, що 20-й район з ціною на квадратний метр в 15 євро, обійшов Маріяхільф і навіть Нойбау і Відена.

У міжнародному порівнянні, Відень все ще залишається відносно доступним місцем для оренди житла, перебуваючи за цим параметром зі своїм найдорожчим 1-м районом всього на 389 місці з 700. За усередненою ціною найдорожче місце — Лондонській Сіті. Там сімейна квартира коштує 126 євро за квадратний метр. Для того, щоб жити там нормально, необхідний сімейний дохід у 43 400 євро в місяць.

Інші найдорожчі місця розташування вмикають райони також Монако, Сан-Франциско, Гонконгу, Seoul, Цюріха або Нью-Йорка. Як і очікувалося, найдорожчим німецьким містом є Мюнхен, чий район старого міста займає 188-е місце в міжнародному порівнянні (30,7 євро за квадратний метр для окремих квартир). У столиці Баварії ціни на оренду житла в 21 міському окрузі дорожче, ніж у центрі Відня.

За матеріалами: diepresse.com
Фото:pixabay.com

Comments

0 comments

Залишити відповідь

Ваша електронна адреса не буде опублікована.

seventeen − 5 =

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Ми виявили Ad Blocker!

Для коректної роботи порталу просимо вимкнути Ad Blocker.
На сторінках відсутня агресивна реклама.

How to disable? Refresh