Політика

Скандальна соратниця Януковича – про референдум у Каталонії та Україну

Колишній народний депутат від Партії регіонів Олена Бондаренко розгнівала користувачів мережі заявою про референдум у Каталонії. Скандальна екс-регіоналка провела дивні паралелі з анексією Криму Росією.

“Коли немає згоди в країні, це – слабкість курсом, який розібрали громадяни… Коли хтось кудись іде, це означає, що саме його щось не влаштовує. Мадрид нічого в цій ситуації нічим не кращим за Київ”, – написала Бондаренко в Facebook.

 

Примітно, але після того, як у соцмережі почали залишати обурені відгуки, колишня соратниця екс-президента України Віктора Януковича коментарі відключила.

Потролив Бондаренко український політтехнолог Олексій Голобуцький.

“Не можу погодитися. Тому що коли Оленка буде йти нарешті , це буде означати, що це нас остаточно перестало влаштовувати таке .. серед громадян України!” – заявив він на своїй сторінці.

За дві години пост політолога набрав майже 270 лайків.

“Я колись питала, чому з..а не в Макіївці живе, а в Києві. Зрозуміло, ніхто не відповів. У “ДНР” жити..а не поспішає”, – зазначила Вікторія Малицька.

“Вона так просто не піде. Існує на кремлівських подачках”, – написала Юлія Оніщук, побажавши їй “скласти компанію Бузині і Бережній”.

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України