Новини з Австрії

Скандал поліції у Відні: вісім співробітників відсторонені за рукоприкладство

Віденська поліція теж потрапила у відео-пастку

Відео, яке також просочилася в ЗМІ, показує, як двоє поліцейських б’ють затримуваного чеченця. Вісім співробітників вже відсторонені від служби.

Інцидент вже відбувся в січні 2019 року, ще за часів екс-міністра внутрішніх справ Герберта Кікля. У п’ ятихвилинному відео показано вісім поліцейських при затриманні чеченця (28) у приміщенні нелегального грального казино в Відень-Фаворятен. Ситуація, схоже, повністю загострюється — двоє співробітників у формі наносять удари людині. Шість колег спостерігають.

Документ з камери спостереження раптово з’явився через півтора років. Відео було переглянуто керівництвом LPD Відня— з серйозними наслідками для залучених співробітників. Згідно повідомленню, посадові особи також дали невірні свідчення проти жертви, після чого на чеченця було заведено справу. Всі вісім поліцейських тимчасово усунені. Федеральний дисциплінарний орган повинен прийняти рішення з цього інциденту протягом одного місяця. Подалі розслідування стосовно посадових осіб буде проводитись Федеральним відомством для запобігання та боротьби з корупцією.

В ході розслідування зарплати цих працівників — презумпція невинності поширюється на всіх фігурантів — були знижені.

За матеріалами:https://www.krone.at/

Читайте нас : наш канал в GoogleNews та Facebook сторінка - Новини України